Sony Alpha A1 telo

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Sony A1 je nová vlajková loď radu Alpha. Disponuje úplne novým snímačom s rozlíšením 50,1 Mpx a procesorom BIONZ XR. Sony Alpha A1 dokáže natáčať 8K video s 30 snímkami za sekundu a tiež 4K video s 120 snímkami za sekundu. Pre nelimitujúcu vizuálnu tvorbu je možné točiť v 10 bitoch 4: 2: 2. Nový je elektronický hľadáčik s úžasnými 9,44 miliónmi bodmi a s obnovovacou frekvenciou až 240 snímok za sekundu. Stabilné zábery zaručí 5 osá stabilizácia s výkonom 5,5 EV.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.10.2022
€6 899    
Kód tovaru 2886
Značka Sony
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Model α1 ponúka výnimočné spojenie vysokého rozlíšenia s úžasnou rýchlosťou. Vysoká rýchlosť čítania zo snímača 50,1 Mpx umožňuje sériové snímanie až 30 snímok/s s AF a AE so sledovaním objektu pri použití elektronickej uzávierky. Ideálne pre športy a situácie, kde je kritická akcia za okamih preč. 

Úchvatné rozlíšenie a kvalita obrazu

Nový 50,1 Mpx snímač Exmor RS CMOS poskytuje vysoké rozlíšenie a citlivosť s nízkym šumom a k tomu dynamický rozsah s až 15 krokmi. Nový procesor na spracovanie obrazu dosahuje ešte vyššiu presnosť farieb ako pri predchádzajúcich modeloch.

Vysokovýkonný elektronický hľadáčik

Hľadáčik OLED s rozlíšením cca 9,44 milióna bodov modelu α1 ponúka to najvyššie rozlíšenie. Tiež disponuje 0,90x zväčšením so 41° zorným poľom na čisté širokouhlé zobrazenie, ako aj vylepšenou štruktúrou, ktorá sa stará o 25 mm bod oka. A ako prvý na svete prináša obnovovaciu frekvenciu 240 snímok/s a zorné pole UXGA na plynulú akciu.

Stabilizácia obrazu – aktívny režim

Nový aktívny režim určený špeciálne pre snímanie videozáznamu poskytuje optickú stabilizáciu obrazu v 5 osiach, ktorá je mimoriadne efektívna pri snímaní bez statívu. S využitím možnosti spracúvania záberov v reálnom čase procesora BIONZ XR uplatňuje optimálnu kompenzáciu vo všetkých formátoch vrátane 4K. Všetky tieto funkcie sa zakomponovali bez ovplyvnenia kompaktnej veľkosti a mobility systému α.

4356fd91d0661bf6d315b448dfa2cb2e

Filmový vzhľad S-Cinetone

Fotoaparát α1 disponuje tou istou farebnou maticou S-Cinetone, ktorá sa stará o nádherné farby a odtiene pokožky pri snímaní kamerami VENICE, FX6 a ďalšími kamerami Cinema Line. S-Cinetone prináša jemné farby, úchvatné svetlé oblasti, ako aj prirodzené stredné odtiene, ktoré sú nevyhnutné na vyobrazenie zdravo vyzerajúcej pokožky, čo je našou odpoveďou na rastúcu potrebu expresívnejšej hĺbky.

Automatické zaostrovanie na vtáčie oči v reálnom čase

Vďaka špičkovej technológii rozpoznávania objektu vie naša funkcia automatického zaostrovania na oči v reálnom čase sledovať a zaostriť na vtáčie oči aj vtedy, keď vták náhle vzlietne alebo sa zmení kompozícia. Táto inovatívna funkcia hravo zvládne mnohé výzvy pri fotografovaní vtákov.

Optická stabilizácia obrazu v 5 osiach poskytujúca výhodu 5,5 kroku

Presná stabilizačná jednotka, gyroskopické snímače a najnovší algoritmus stabilizácie obrazu poskytujú výhodu vysokej rýchlosti uzávierky 5,5 kroku, čím maximalizujú kvalitu snímok vo vysokom rozlíšení.