Samyang 50mm f/1,4 AS UMC Sony

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Tento objektív ocenia profesionálni filmári aj fotografi špecializujúca sa na portrétnej fotografii.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
24.8.2022
€429    
Kód tovaru 3346
Značka Samyang
Kategória Sony
Záruka 2 roky
 

Objektív Samyang 50 mm F1,4 EAS UMC má veľmi nízke clonové číslo, ktoré zaručuje vysokú svetelnosť. Objektív môžete presne a jednoducho ovládať pri snímaní rôznych scenérií vrátane relatívne tmavých alebo nadmerne osvetlených situácií.

Konštrukcia tohto objektívu pozostáva z 9 prvkov v 6 skupinách vrátane 1 asférického prvku (ASP) a 1 hybridného asférického prvku (H-ASP), aby ponúkla najvyššie možné rozlíšenie. Hybridný asférický prvok znižuje farebnú aberáciu, čím zabezpečuje dokonalú kvalitu obrazu a vysoký kontrast v strede a rohu obrazu aj pri úplne otvorenej clone. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) sa používa na optimalizáciu prenikania svetla a zníženie nežiaducich odleskov a tieňov. Vďaka tejto optickej konštrukcii má minimálnu zaostrovaciu vzdialenosť 0,45 m na zachytenie objektov na krátku vzdialenosť.

 

Vaše svetlé chvíle s objektívom Samyang 50 mm

  • Hybridný asférický (H ASP) a asférickým členom (ASP)
  • Technológia povrchovej úpravy UMC (Ultra Multi Coating) od spoločnosti Samyang
  • 8-lamelová kruhová clona
  • Široké a jemné zaostrovanie krúžok
  • Veľkosť snímača Full Frame
  • Nízka chromatická aberácia
  • Minimálne odlesky a tiene

Hybridný asférický prvok (H ASP)
Hybridné asférické prvky znižujú farebnú aberáciu, čím zabezpečujú dokonalú kvalitu obrazu a vysoký kontrast v strede a rohu obrazu aj pri úplne otvorenej clone.

Asférické členy (ASP)
Asférické členy účinne optimalizujú aberáciu, čím zabezpečujú vynikajúce rozlíšenie, ostrosť a kontrast všetkých snímok.

Široký a jemný zaostrovací krúžok
Tento ozubený zaostrovací krúžok umožňuje zhotovovať presné a ostré snímky v každej situácii.

Ultra Multi Coating (UMC)
Spoločnosť Samyang Optics používa svoju vlastnú technológiu povrchovej úpravy UMC na zníženie odleskov a tieňov, aby zachytila jasné a ostré farebné snímky.

8-lamelová kruhová membrána
8-lamelová membrána si zachováva takmer kruhový tvar aj v zatvorenom stave a zobrazuje slnečné svetlo rovnako brilantne ako svetlo hviezd.