Certifikovaný respirátor FFP2

1 hodnotenie
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Dodanie do 24 hodín v celej SR!

Certifikovaný respirátor zachytáva aerosoly, prachové a smogové častice alebo peľ. Blokuje viac ako 95% častíc až do veľkosti 0.3 mikrometra. Respirátor zachytáva baktérie a vírusy, ktoré sú súčasťou kvapočiek a aerosolov z úst a nosov okolia aj nositeľa.

Respirátor je viacnásobne použiteľný!

 

Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€1,89    
Kód tovaru 2061
Kategória Rúška a respirátory
Záruka 6 mesiacov
 

Špecifikácia:

  • Zaručuje vysokú účinnosť pred vírusmi, baktériami, prachom a kvapôčkami
  • Obsahuje 4 vrstvy, z toho 2 aktívne filtračné vrstvy MELTBLOWN z dôvodu nadštandardnej ochrany používateľa
  • Filtračná účinnosť podľa normy FFP2 vyššia ako 95%
  • Materiál príjemný aj pre citlivú pokožku
  • Výborná priliehavosť na tvár
  • Maximálne priedušný na jednoduché dýchanie 

1. SPÔSOB OPAKOVANÉHO POUŽÍVANIA RESPIRÁTORA

Pri opakovanom použití masiek FFP2 nechajte použitý respirátor na suchom vzduchu 3-4 dni, aby ho vyschol. Polypropylén v maskách  je hydrofóbny a obsahuje nulovú vlhkosť. COVID-19 potrebuje hostiteľa, aby prežil - ale môže prežiť na kovovom povrchu až 48 hodín, na plaste 72 hodín a na kartóne 24 hodín. Ak je respirátor suchý 3-4 dni, vírus neprežije.

 

2. SPÔSOB OPAKOVANÉHO POUŽÍVANIA RESPIRÁTORA

Masku FFP2 môžete tiež sterilizovať zavesením v rúre (bez kontaktu s kovom) pri 70 ° C (158 ° F) po dobu 30 minút - COVID-19 nemôže prežiť pri 65 ° C (149 ° F) po dobu viac ako 30 minút.

NEPOKLADAJTE respirátor na kovový povrch alebo príliš blízko k kovu - teplota na kovovom povrchu je vyššia ako teplota vzduchu.

Keď skladáte masku dole z tváre, uchopte ju za popruhy. Nedotýkajte sa vnútornej časti respirátora, pretože Vaše ruky môžu byť kontaminované. Ruky si umyte mydlom pod horúcou vodou aspoň 20 sekúnd.