Sony HVL-F60RM blesk

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Blesk s vysokým výkonom, vysokou rýchlosťou a rýchlou prevádzkou
Nasúvacia jednotka blesku HVL-F60RM ponúka vysoký výkon GN60, podporu sériového snímania vysokou rýchlosťou a rýchlu prevádzku, vďaka čomu je ideálna pre pokročilých a profesionálnych používateľov. Je vybavená funkciou bezdrôtového rádiového ovládača alebo prijímača.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€569    
Kód tovaru 15459
Značka Sony
Kategória Príslušenstvo
Záruka 2 roky
 

Výkon GN60 a podpora sériového snímania
Vysoký výkon GN60 a nepretržitá emisia 220 zábleskov tohto blesku bohato postačujú pre širokú škálu podmienok snímania.
Čas cyklu nabitia je 1,7s alebo iba 0,6s s adaptérom pre externú batériu (FA-EBA1) (voliteľný) na sériové snímanie. Pri sériovom snímaní sa zachováva správna synchronizácia blesku, čím sa minimalizuje počet zlyhaní blesku a pokazených záberov.

Systém Quick Shift Bounce a tlačidlo na priame nastavenie svetelného výstupu pre plynulejšiu prevádzku
Systém umožňuje využiť funkcie osvetlenia vodorovne aj zvisle
Quick Shift Bounce je originálny otočný mechanizmus hlavy blesku spoločnosti Sony, ktorý umožňuje naklonenie hlavnej jednotky z vodorovnej do zvislej polohy, ako aj rýchle zmeny polohy blesku. (90° doľava a doprava, 150° nahor/8° nadol).

Priame nastavenie výkonu
Tlačidlo na nastavenie výkonu nezávislého svetla (tlačidlo LEVEL -/+) slúži na priame ovládanie alebo kompenzáciu výkonu a umožňuje dosiahnuť vyššiu efektivitu. Pomocou panela LCD možno jednoducho nastaviť aj spárované bezdrôtové blesky.

Spoľahlivé rádiové ovládanie viacerých bleskov
Okrem optického diaľkového spúšťania je podporované aj bezdrôtové rádiové spúšťanie. Bezdrôtová rádiová komunikácia funguje spoľahlivo až na vzdialenosť 30 metrov, a to aj v prostredí s prekážkami alebo pri jasnom svetle. Celkovo 15 jednotiek blesku možno priradiť až do 5 skupín.

Stabilná bezdrôtová rádiová komunikácia
Tradičné optické aj bezdrôtové rádiové spúšťanie pokryjú najrôznejšie situácie. Blesk HVL-F60RM namontovaný na kompatibilnom fotoaparáte a spárovaný so samostatnými jednotkami zaručí spoľahlivú komunikáciu na diaľku v situáciách, kde je optická komunikácia náročná. Podporovaná je pomalá synchronizácia, synchronizácia na zadnú lamelu a viaceré blesky.

Rádiové ovládanie viacerých bleskov
Až 15 jednotiek blesku možno priradiť až do 5 skupín a ovládať ich bezdrôtovo až na vzdialenosť 30 m. S voliteľným bezdrôtovým rádiovým ovládačom (FA-WRC1M) a bezdrôtovým rádiovým prijímačom (FA-WRR1) možno blesk HVL-F60RM používať s jednotkami blesku Sony nepodporujúcimi bezdrôtovú rádiovú komunikáciu, ako aj s bleskom HVL-F45RM, ktorý ju podporuje.

Bežné funkcie pre neobyčajné techniky osvetlenia
Ovládanie blesku P-TTL
Primeraný výkon blesku sa určuje s použitím predzáblesku, ktorým sa odmeria expozícia.

Svetlo LED a pomoc pri automatickom zaostrovaní
Zabudované svetlo LED je užitočné ako v štúdiu, tak aj pri snímaní vonku. Pomáha pri automatickom zaostrovaní a zabezpečuje presné automatické zaostrenie pri slabom osvetlení. Svetlo LED zároveň môže uľahčiť manuálne zaostrovanie pri snímaní v tme.

Farebné filtre
Dodávané farebné filtre možno zladiť s existujúcim osvetlením, a tým dosiahnuť prirodzené vyváženie bielej, alebo nimi existujúce osvetlenie doplniť, a tým vytvoriť špecifickú atmosféru.