Sony Vario-Tessar T* FE 24-70mm F4

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 

Špičkový transfokačný objektív legendárneho výrobcu Zeiss, Sony SEL2470Z, s konštantnou svetelnosťou f4 a špičkovým obrazovým stabilizátorom. Sony 24-70mm f4, má povrchovú úpravu ZEISS T*, (potláča vnútorné odrazy, a minimalizuje nežiaduce odlesky a zdvojovanie obrazu). Objektív SEL 2470 má nádherný bokeh a vynikajúcu ostrosť i kontrast. Je ideálny na fotenie eventov, svadieb, prírody ale aj portrétov či krajiniek. Vďaka svojej hmotnosti (len 425g) tak môžete mať vždy pri sebe špičkové sklo, s tým najlepším optickým výkonom.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€759    
Kód tovaru 14158
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

JEDINEČNÝ TRANSFOKAČNÝ OBJEKTÍV ZEISS PRE FOTOAPARÁTY FULL FRAME

 

Tento kompaktný transfokačný objektív umožňuje využiť to najlepšie z fotoaparátov Full Frame s objímkou E-mount v celom rade každodenných situácií pri snímaní. Konštantná maximálna clona F4 umožňuje konzistentné nastavenie expozície v celom rozsahu transfokácie 24 mm až 70 mm a optika ZEISS s povrchovou vrstvou T* zabezpečuje jedinečnú čistotu a vykresľovanie. Je odolný aj voči prachu a vlhkosti.

 

Všestranný zoom pre každodenné snímanie
Optický výkon a rozsah 24 mm až 70 mm tohto dizajnu ZEISS Vario-Tessar sa perfektne hodí ku kompaktným plnoformátovým telám s bajonetom E. Okrem konzistentne vynikajúcej kvality obrazu pri všetkých ohniskových vzdialenostiach poskytuje všestranný rozsah zoomu v kompaktnom objektív, ktorý dokáže priniesť to najlepšie z tiel radu 7 pre širokú škálu objektívov.
 
Prepracovaná optika poskytuje ohromujúci obraz
Päť asférických prvkov a jeden prvok zo skla ED v najmodernejšej optickej dráhe eliminujú skreslenie pre úžasnú čistotu a krásnu prezentáciu v celom rozsahu. Renomovaný povrch ZEISS T* Coating kontroluje odrazy pre vynikajúci kontrast a kruhová clona prispieva k hladkému rozostreniu pozadia s prirodzenými zvýrazneniami.
 
Konštantná expozícia pri akomkoľvek nastavení zoomu
Konštantná clona F4 pri všetkých ohniskových vzdialenostiach znamená, že používatelia môžu približovať na ľubovoľnú clonu bez toho, aby sa museli obávať zmeny nastavenia priblíženia alebo hĺbky ostrosti, čo im umožňuje sústrediť sa na obrázok a nie na technické detaily.
 
 
Vždy ostré a jasné
Vstavaná stabilizácia obrazu Optical SteadyShot kompenzuje otrasy fotoaparátu, ktoré rozmazávajú zábery pri snímaní z ruky. Ostré, jasné nočné scény alebo interiéry so slabým osvetlením je možné zachytiť bez potreby zvýšenia citlivosti ISO alebo šumu.
 
 
Výborná farba a kontrast
Povrchová úprava ZEISS® T* je dôležitým faktorom, pretože účinne potláča zdvojené odrazy, ktoré môžu zhoršiť kvalitu obrazu. Jas a duchov sú znížené vďaka vylepšeným farbám a kontrastu, čo dáva obrazom hĺbku a trojrozmerný dojem.
 
 
Sklenený prvok s ultranízkym rozptylom
Šošovky vyrobené z konvenčného optického skla majú problémy s chromatickou aberáciou, keď sa ohnisková vzdialenosť zvyšuje. Sklo s ultranízkym rozptylom pôsobí proti týmto problémom tým, že poskytuje vynikajúci kontrast a kvalitu farieb v celej ohniskovej vzdialenosti, dokonca aj pri nastavení veľkej clony.
 
Kruhový otvor so 7 lopatkami
Kruhová clona so 7 lamelami umožňuje dosiahnuť jemnejšie a prirodzenejšie rozostrenie vašich obrázkov. Získajte umelecké rozostrenie alebo "bokeh" a vynikajúce ovládanie hĺbky poľa.
 
Spoľahlivý a ľahko použiteľný vo všetkých podmienkach
Jeho konštrukcia, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a vlhkosti do objektívu, zaisťuje spoľahlivú prevádzku v rôznych podmienkach.

 

 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť F/4
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor áno
konštrukcia-prvky / skupiny 12/10
zaostrovanie AF
min. zaost. vzdialenosť 40 cm
slnečná clona áno
rozmery 73 x 94.5 mm
hmotnosť 430 g
Kompatibilita pre Sony E
Hmotnosť balenia 0,650 kg