Sony SEL35F18F FE 35mm f/1.8 Full Frame

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Rýchly a univerzálny pevný objektív určený na fotoaparáty formátu Full Frame ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu aj pri maximálnej clone F1,8. Môžete po ňom siahnuť, či už fotografujete zátišia na stole, alebo v prírode.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€659    
Kód tovaru 15711
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

 

Rýchly a univerzálny pevný objektív

Tento kompaktný a ľahký 35 mm pevný objektív určený na fotoaparáty formátu Full Frame ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu aj pri maximálnej clone F1,8. Môžete po ňom siahnuť, či už fotografujete zátišia na stole, alebo v prírode. Vďaka rýchlemu, presnému a tichému AF a spoľahlivému sledovaniu môžete snímať ako videá, tak aj fotografie.

 
Malý, rýchly, ľahký a formátu Full Frame
Hoci tento rýchly objektív F1,8 váži iba 280 g (9,9 unce) a meria 65,6 mm x 73 mm, ponúka výnimočnú kvalitu obrazu, čo z neho robí ideálnu voľbu na snímanie fotografií a videozáznamov. Hoci ide o objektív formátu Full Frame, funguje dobre aj na telách formátu APS-C, kde poskytuje ohniskovú vzdialenosť 52,5 mm, čo sa hodí na snímanie portrétov a momentiek.
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
Výnimočné rozlíšenie po celej ploche
Asférický prvok je strategicky implementovaný do pokročilého dizajnu objektívu, aby potláčal optické aberácie a dosiahol vynikajúce rozlíšenie až po okraje snímky. V prípade potreby je k dispozícii aj jemné rozostrenie (bokeh) využívajúce kruhovú clonu s 9 lamelami, ktorá prispieva k jeho prirodzenému vzhľadu. 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
Spoľahlivé automatické zaostrovanie so sledovaním, ktoré sa hodí do každej situácie
Pre malú hĺbku poľa pri širokej clone F1,8 je zaostrenie mimoriadne dôležité. Tichá a rýchla odozva spolu s vysokou presnosťou systému automatického zaostrovania objektívu s lineárnym motorčekom zabezpečuje presné zaostrenie nielen pri snímaní fotografií, ale aj pri nahrávaní videozáznamov, kde je trasenie obrazu využité na jemné nepretržité ovládanie zaostrenia.
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
Zachyťte pôsobivé zábery zblízka
Vďaka minimálnej vzdialenosti zaostrenia 0,22 m (0,73 stopy) a maximálnemu 0,24-násobnému zväčšeniu sa tento objektív hodí na snímanie záberov zblízka, ako aj na bežné fotografovanie a nahrávanie videozáznamov. Pri fotografovaní zblízka udržiava vysoký optický výkon, čím zabezpečuje dostatočne vysokú kvalitu na zachytenie nádherných snímok kvetín a rôznych ďalších predmetov na stole.
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
Prispôsobiteľné tlačidlo na podržanie zaostrenia
Prakticky umiestnené tlačidlo na podržanie zaostrenia ponúka nielen jednoduché ovládanie podržania zaostrenia, ale tiež je k nemu možné priradiť ďalšie funkcie z ponuky, ku ktorej sa dá pristupovať z tela fotoaparátu. Tlačidlu na podržanie zaostrenia je možné priradiť funkciu zobrazenia mriežky, čo pomôže s kompozíciou, prispôsobenia vyváženia bielej a ďalšie funkcie, vďaka ktorým môžete efektívne snímať ľubovoľné zábery.
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
Jednoduché prepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním
Prepínač režimov zaostrovania, vďaka ktorému môžete rýchlo prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním, môže v značnej miere pomôcť pri snímaní objektov alebo situácií, ktoré si vyžadujú jemné manuálne doladenie zaostrenia.
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
Prirodzená lineárna odozva manuálneho zaostrovania
Lineárna odozva Linear Response MF zabezpečuje, že zaostrovací krúžok priamo a lineárne reaguje aj na jemné otočenie pri manuálnom zaostrovaní. Otáčanie zaostrovacieho krúžka sa priamo premieta do zmien úrovní zaostrenia, vďaka čomu je ovládanie okamžité a presné.
Obrázok – FE 35 mm F1,8

 

 
Prevedenie odolné voči prachu a vlhkosti
Vyhotovenie odolné proti prachu a vlhkosti so sebou prináša spoľahlivosť pri použití v exteriéri a v náročných podmienkach.

Obrázok – FE 35 mm F1,8

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť f 1,8
priemer filtra 55 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 22 cm
slnečná clona áno - ALC-SH119
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 65,6 x 73 mm
hmotnosť 281 g
Kompatibilita Sony E