Sony SEL35F18F FE 35mm f/1.8 Full Frame

1 hodnotenie
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Rýchly a univerzálny pevný objektív určený na fotoaparáty formátu Full Frame ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu aj pri maximálnej clone F1,8. Môžete po ňom siahnuť, či už fotografujete zátišia na stole, alebo v prírode.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€589    
Kód tovaru 15711
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

 

 
 
Malý, rýchly, ľahký a formátu Full Frame
 
Hoci tento rýchly objektív F1,8 váži iba 280 g a meria 65,6 mm x 73 mm, ponúka výnimočnú kvalitu obrazu, čo z neho robí ideálnu voľbu na snímanie fotografií a videozáznamov. Hoci ide o objektív formátu Full Frame, funguje dobre aj na telách formátu APS-C, kde poskytuje ohniskovú vzdialenosť 52,5 mm, čo sa hodí na snímanie portrétov a momentiek.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Výnimočné rozlíšenie po celej ploche
 
Asférický prvok je strategicky implementovaný do pokročilého dizajnu objektívu, aby potláčal optické aberácie a dosiahol vynikajúce rozlíšenie až po okraje snímky. V prípade potreby je k dispozícii aj jemné rozostrenie (bokeh) využívajúce kruhovú clonu s 9 lamelami, ktorá prispieva k jeho prirodzenému vzhľadu. 
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Spoľahlivé automatické zaostrovanie so sledovaním, ktoré sa hodí do každej situácie
 
Pre malú hĺbku poľa pri širokej clone F1,8 je zaostrenie mimoriadne dôležité. Tichá a rýchla odozva spolu s vysokou presnosťou systému automatického zaostrovania objektívu s lineárnym motorčekom zabezpečuje presné zaostrenie nielen pri snímaní fotografií, ale aj pri nahrávaní videozáznamov, kde je trasenie obrazu využité na jemné nepretržité ovládanie zaostrenia.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Zachyťte pôsobivé zábery zblízka
 
Vďaka minimálnej vzdialenosti zaostrenia 0,22 m a maximálnemu 0,24-násobnému zväčšeniu sa tento objektív hodí na snímanie záberov zblízka, ako aj na bežné fotografovanie a nahrávanie videozáznamov. Pri fotografovaní zblízka udržiava vysoký optický výkon, čím zabezpečuje dostatočne vysokú kvalitu na zachytenie nádherných snímok kvetín a rôznych ďalších predmetov na stole.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Prispôsobiteľné tlačidlo na podržanie zaostrenia
 
Prakticky umiestnené tlačidlo na podržanie zaostrenia ponúka nielen jednoduché ovládanie podržania zaostrenia, ale tiež je k nemu možné priradiť ďalšie funkcie z ponuky, ku ktorej sa dá pristupovať z tela fotoaparátu. Tlačidlu na podržanie zaostrenia je možné priradiť funkciu zobrazenia mriežky, čo pomôže s kompozíciou, prispôsobenia vyváženia bielej a ďalšie funkcie, vďaka ktorým môžete efektívne snímať ľubovoľné zábery.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Jednoduché prepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním
 
Prepínač režimov zaostrovania, vďaka ktorému môžete rýchlo prepínať medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním, môže v značnej miere pomôcť pri snímaní objektov alebo situácií, ktoré si vyžadujú jemné manuálne doladenie zaostrenia.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8
 
 
 
Prirodzená lineárna odozva manuálneho zaostrovania
 
Lineárna odozva Linear Response MF zabezpečuje, že zaostrovací krúžok priamo a lineárne reaguje aj na jemné otočenie pri manuálnom zaostrovaní. Otáčanie zaostrovacieho krúžka sa priamo premieta do zmien úrovní zaostrenia, vďaka čomu je ovládanie okamžité a presné.
 
Obrázok – FE 35 mm F1,8

 

 
Prevedenie odolné voči prachu a vlhkosti
 
Vyhotovenie odolné proti prachu a vlhkosti so sebou prináša spoľahlivosť pri použití v exteriéri a v náročných podmienkach.
 

Obrázok – FE 35 mm F1,8

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť f 1,8
priemer filtra 55 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 22 cm
slnečná clona áno - ALC-SH119
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 65,6 x 73 mm
hmotnosť 281 g
Kompatibilita Sony E