Sony FE Distagon T* 35mm f/1.4 ZA

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Tento svetlý objektív ZEISS Distagon® F1,4 35 mm je nielen optimálny na snímanie momentiek a scenérií, ale uľahčuje aj snímanie bez statívu v interiéri pri slabom osvetlení aj pri nočných scénach. Vďaka nízkej hĺbke poľa pri väčších clonách a kruhovej clone s 9 lamelami je môžete jednoducho vytvoriť plynulé rozostrenie pozadia (bokeh) na portrétoch alebo svadobných fotografiách. K dispozícií máte celé spektrum záberov, ktoré môže vytvoriť iba clona F1,4. Minimálna ohnisková vzdialenosť 30 cm je užitočná pri snímaní kvetov a podobných objektov.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€1 129    
Kód tovaru 14521
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 3 roky
 

NEKOMPROMISNÁ OSTROSŤ A KONTRAST, RÝCHLE ZAOSTROVANIE A VYSOKOKVALITNÉ PREVEDENIE, PRE FOTOGRAFOVANIE NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI

Maximálna clona F1,4 tohto objektívu uľahčuje zachytenie čistých záberov aj pri nízkej úrovni osvetlenia a pri snímaní bez statívu. Okrúhly dizajn clony s 9 lamelami zlepšuje možnosti na vytvorenie nádherného rozostrenia pozadia (bokeh) podľa vášho želania. Vďaka plynulému efektu rozostrenia vystúpia objekty na snímkach s veľkým priestorovým rozsahom do popredia.

sony 35mm f1,4 za

 

Výnimočná farba a kontrast

Objektívy ZEISS sú známe pre ich vynikajúcu reprodukciu farby a kontrastu. Vrstva ZEISS T* je dôležitým faktorom, ktorý prispieva k efektívnemu potlačeniu neželaných odrazov, ktoré môžu zhoršiť celkovú kvalitu obrazu. Zníženie nežiaduceho osvetlenia a zdvojenia obrazu umožňuje dosiahnuť lepšiu farbu a kontrast a hlboký, trojrozmerný efekt.

Sony Distagon T* FE 35mm f/1.4 ZA Lens @ F/8

Motorček DDSSM zaručuje tiché zaostrenie a presnosť

Používa sa nový motorček DDSSM (Direct Drive SSM) na presné nastavenie skupiny ťažkých zaostrovacích prvkov, ktoré je potrebné vo formáte Full Frame na presné zaostrenie aj v oblasti najnižšej hĺbky poľa objektívu.

Motorček DDSSM je tiež výnimočne tichý, vďaka čomu je ideálny na snímanie videa, kde sa zaostrenie pri nahrávaní scény neustále mení.

 

Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach

Objektív je odolný voči prachu a vlhkosti, čo zabezpečuje spoľahlivé fungovanie pri profesionálnom používaní v náročných podmienkach.

 sony 35mm f1,4 za

Optimalizovaný pre videá aj fotografie

Tento objektív bol navrhnutý na snímanie videí aj fotografií. Prstenec clony, ktorý sa počuteľne prepína, môže byť prepnutý, aby sa dosiahla dotyková spätná väzba pri snímaní fotografií, alebo vypnutý pri snímaní videa s cieľom dosiahnuť plynulú a tichú prevádzku. Zvuk pri zaostrovaní je minimálny, čo je mimoriadne dôležité pri snímaní videa.

 

Ostrosť a čistota po celej ploche obrazu

Tri asférické prvky vrátane jedného presného prvku AA (Advanced Aspherical) od spoločnosti Sony vytvárajú modernú optickú dráhu na efektívnu kompenzáciu aberácie a dosiahnutie jedinečnej ostrosti po celej ploche obrazu.

Ostrosť sa zachováva aj pri maximálnej clone, takže optický výkon je konzistentný pri všetkých nastaveniach expozície.

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť F/1.4
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor Nie
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 12/8
zaostrovanie AF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
slnečná clona áno ALC-SH137
rozmery 78.5 x 112.0 mm
hmotnosť 630 g
Kompatibilita Sony E
Hmotnosť balenia 0,85 kg