Sony FE 28-60 mm f/4-5.6

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Malý, ľahký a formátu Full Frame Najnovšia mechanická a optická technológia ponúka výkon formátu Full Frame v najľahšom a najkompaktnejšom1 štandardnom transfokačnom objektíve. Hoci je objektív FE 28 – 60 mm F4-5,6 navrhnutý tak, aby sa dobre nosil v taške, a je určený na denné používanie, ponúka ohniskovú vzdialenosť 28-60 m, čím rozširuje poskytované možnosti formátu Full Frame.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
7.7.2022
€439    
Kód tovaru 3277
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6

Najmenší a najľahší transfokačný objektív formátu Full Frame na svete
Objektív FE 28 – 60 mm F4 – 5,6 kombinuje kvalitu obrazu formátu Full Frame, prvotriednu1 kompaktnosť a ľahkosť, pričom využíva mechanický dizajn vrátane zasúvacej štruktúry a tri asférické prvky. Je ideálny pre kompaktné telá s objímkou E-mount, vhodný na každodenné zábery, cestovanie aj vlogovanie a ponúka jednoduché používanie, prenosnosť a vysokú kvalitu obrazu.

Objektív FE 28 – 60 mm F4 – 5,6 má tri asférické prvky a ponúka optický výkon a rozlíšenie po celej ploche na snímanie vo formáte Full Frame. Presný tvar týchto prvkov potláča rozličné skreslenia a aberácie obrazu.

Zachyťte širokú škálu objektov s flexibilným rozsahom zaostrenia. Pri minimálnej zaostrovacej vzdialenosti 0,3 m získate kvalitné zábery zblízka jedla a kvetov. Kompaktný dizajn je ideálnym na snímania všetkého od objektov na stole po vlogovanie, pričom ponúka kvalitu Full Frame.

Lineárny motorček Sony umožňuje rýchle a presné zaostrenie a tiché filmovanie aj fotografovanie. V kombinácii s najnovšími fotoaparátmi formátu Full Frame môžete pomocou sledovania a automatického zaostrovania na oči v reálnom čase zaostriť aj na rýchlo sa pohybujúce objekty.

Kompaktný a ľahký dizajn odolný proti prachu a vlhkosti poskytuje istotu, spoľahlivosť a jednoduché používanie pri snímaní v rozličným prostrediach.

Funkcia MTF (Modulation Transfer Function) odráža schopnosť objektívu reprodukovať jemné detaily. Meria sa ako stupeň kontrastu medzi čiarami s malým rozstupom.

ŠPECIFIKÁCIE A FUNKCIE:
Najmenší a najľahší štandardný transfokačný objektív formátu Full Frame
Štandardný transfokačný objektív s formátom Full Frame a vysokou kvalitou obrazu
Rýchly a tichý výkon automatického zaostrovania zabezpečovaný lineárnym motorčekom
Konštrukcia odolná voči prachu a vlhkosti
7-lamelová clona na prirodzené rozostrenie (bokeh)