Sony FE 24-240mm f/3.5-6.3 OSS Full Frame

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Objektív so zoomom pokrývajúci ohniskový rozsah: od 24 do 240 mm. Univerzálny objektív Sony FE 24-240 mm f / 3,5-6,3 OSS so širokým spektrom použitia - od cestovateľskej fotografie, cez fotografie architektúry, portréty až po občasné momentky. Plynulý prechod zo širokouhlého záberu na zoom si nevyžaduje výmenu objektívu. Pokročilá optika účinne znižuje aberáciu a zabezpečuje vysoké rozlíšenie celého obrazu. Rýchle a efektívne zaostrovanie je dosiahnuté vďaka presnému lineárnemu motoru. Pre zábery z ruky pri vyšších ohniskových vzdialenostiach alebo pri slabom osvetlení je užitočná vstavaná optická stabilizácia obrazu (OSS).

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€929    
Kód tovaru 14904
Značka Sony
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Rozsah 10x priblíženia od 24 mm do 240 mm umožňuje tomuto objektívu pokryť širokú škálu situácií pri snímaní, vďaka čomu je ideálny na cesty, kde je prioritou zníženie batožiny, na krajinu, architektúru, momentky, portréty a oveľa viac. Prepínajte medzi širokouhlým a teleobjektívom bez nutnosti výmeny objektívu, takže zachytíte viac prchavých momentov. Pokročilá optika účinne potláča aberáciu a zároveň dosahuje vysoké rozlíšenie v celej oblasti obrazu a presný lineárny motor poháňa zaostrovanie pre rýchlu a hladkú odozvu. Snímanie teleobjektívom z ruky a fotografovanie pri slabom osvetlení uľahčuje vstavaná stabilizácia obrazu Optical SteadyShot (OSS) a dizajn je odolný voči prachu a vlhkosti pre spoľahlivú prevádzku v náročných podmienkach.

Zoom pre zábery a blízko a ďaleko

Vďaka širokému rozsahu ohniskových vzdialeností – od 24 do 240 mm – je tento všestranný objektív Sony SEL24240 vhodný pre rôzne aplikácie a zvyšuje efektivitu všade tam, kde sa toho veľa deje. Ideálne na cestovanie. Umožňuje fotiť z krátkej aj veľkej vzdialenosti. Nastavením veľkej ohniskovej vzdialenosti môžete tiež jemne rozmazať pozadie na fotografiách kvetov a mnohých iných objektov.

 

Vysoké rozlíšenie v celom rozsahu zoomu

Vysoká kvalita obrazu malého objektívu Sony FE 24-240 mm f / 3,5-6,3 s minimálnou ohniskovou vzdialenosťou 24 mm bola dosiahnutá vďaka použitiu piatich asférických šošoviek a jedného ED skla. Ich kombinácia umožnila eliminovať rôzne druhy aberácií a zachovať vysoké rozlíšenie celého obrazu. Zaostrovací mechanizmus je poháňaný pokročilým lineárnym motorom, ktorý zaručuje rýchly chod v celom rozsahu zoomu.

 

Ohnisková vzdialenosť 24 mm: silnejší vizuálny efekt na plnoformátovom obrazovom snímači

Tento objektív prekonáva mnoho iných zdanlivo podobných dizajnov so širším pozorovacím uhlom. Jeho minimálna ohnisková vzdialenosť je 24 mm, čo v prípade full-frame snímačov umožňuje pokryť širšiu scenériu, väčšiu časť interiéru či budovy a mnoho ďalších tém. Objektív tiež poskytuje vysoké rozlíšenie obrazu v celom rozsahu zoomu.

 

Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach

Kryt objektívu zabraňuje prenikaniu prachu a vlhkosti dovnútra. To zaisťuje spoľahlivú prevádzku aj v náročných podmienkach, napríklad pri silnom vetre alebo daždi.

 

Hlavné prvky - Objektív Sony 24-240 mm:

Ohnisková vzdialenosť 24-240 mm
optická konštrukcia založená na 17 prvkoch v 12 skupinách
priblíženie 10x
Optický stabilizátor obrazu SteadyShot (OSS).
kryt objektívu zabraňuje prenikaniu prachu a vlhkosti dovnútra

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-240 mm
svetelnosť F/3.5-6.3
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 17/12
zaostrovanie AF
min. zaost. vzdialenosť 50 cm
slnečná clona áno ALC-SH136
rozmery 80.5 x 118.5 mm
hmotnosť 780 g
Kompatibilita Sony E
Hmotnosť balenia 1 kg