SIGMA 35 mm f/1.2 DG DN Art⁠ Sony E

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Prvý širokouhlý objektív na svete s AF s maximálnou clonou F1,2 pre full-frame systémy Sony-E a L-Mount. Objektív umožňuje vytvárať kompozície s úžasným rozlíšením a nádherným bokehom – napríklad pri portrétoch, ktoré využívajú malú hĺbku ostrosti. Posúva koncept „snahy o najvyššiu obrazovú kvalitu“ radu Art na vyššiu úroveň. Použitím funkcie optickej korekcie vo vnútri fotoaparátu sú aberácie, ktoré sa ťažko odstraňujú pri dodatočnom spracovaní, korigované optickým dizajnom, čím sa zvyšuje rozlíšenie fotografií.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 499    
Kód tovaru 2514
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

ZAŽITE NOVÝ VÝKON 

 

 

Veľký kruhový Hyper Sonic Motor (HSM) zabezpečuje rýchlu a efektívnu činnosť AF systému a v prípade režimu manuálneho zaostrovania (MF) presne pohybuje ostriacimi šošovkami, pričom dynamicky reaguje na pohyby zaostrovacieho krúžku. Krúžok zodpovedný za ovládanie clony v objektíve dokáže citeľným cvaknutím zmeniť svoju polohu, nastaviť konkrétnu hodnotu alebo fungovať plynulo, čo je pri filmovaní veľmi dôležité.

 

Pri fotografovaní s automatickým zaostrovaním sa komfort práce s veľkým objektívom s clonou F1,2 dosiahne vďaka veľkému ultrazvukovému motoru, ktorý získava požadovaný krútiaci moment potrebný na pohon skupiny zaostrovacích šošoviek. Pri manuálnom zaostrovaní zaostrovací krúžok, poháňaný systémom focus-by-wire s optimalizovaným nastavením krútiaceho momentu, presne reaguje na pohyby fotografa.

 

Umelecký objektív je vybavený prvým dizajnom objektívu Sigma s maximálnou clonou f / 1,2. Poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu pri optimalizácii veľkosti a hmotnosti, rýchla clona f / 1,2 pomáha dosiahnuť malú hĺbku ostrosti, ako aj mimoriadne selektívne efekty zaostrovania a je tiež vhodná. pre prácu vo veľmi ťažkých svetelných podmienkach. Tri sklenené prvky s nízkym rozptylom a tri asférické prvky vrátane obojstranného prvku účinne kontrolujú sférickú aberáciu a skreslenie pre väčšiu ostrosť a presné vykreslenie.

 

Skvele sa hodí napríklad pri portrétnej alebo reportážnej fotografii, kde očakávame vysokú ostrosť obrazu a plastické rozostrenie pozadia. Objektív Sigma A 35 mm / 1,2 DG DN Sony-E predstavuje nový koncept vo vývoji objektívov radu Art, ktorého cieľom je poskytnúť optiku, ktorá poskytuje zobrazenie na ďalšej, vyššej úrovni. Vďaka novým konštrukčným možnostiam inžinieri znížili úroveň akýchkoľvek optických aberácií, vďaka čomu poskytuje nadpriemernú ostrosť obrazu už od clony F1,2.

 

Rad objektívov Art v dobe bezzrkadlových fotoaparátov vstupuje na novú úroveň kvality obrazu. Objektív využíva tri šošovky SLD a tri asférické šošovky vrátane jednej obojstrannej asférickej šošovky. Objektív využíva celkovo 17 šošoviek, ktoré sú súčasťou 12 optických skupín.

 

Okrem dizajnu, ktorý využíva charakteristiku krátkej vzdialenosti medzi matricou a bajonetom, funguje so všetkými korekciami, ktoré ponúkajú moderné fotoaparáty. Takáto kompilácia technológie korekcie farieb a geometrickej aberácie znamená, že objektív možno úspešne použiť s matricami presahujúcimi rozlíšenie 50 miliónov pixelov.

 

Okrem dizajnu, ktorý využíva charakteristiku krátkej vzdialenosti medzi matricou a bajonetom, objektív pracuje so všetkými korekciami, ktoré ponúkajú moderné fotoaparáty. Takáto kompilácia technológie korekcií farieb a geometrických aberácií znamená, že objektív možno úspešne použiť s matricami presahujúcimi rozlíšenie 50 miliónov pixelov.

35 1.2

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť F/1.2
priemer filtra 82 mm
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 87.8 x 136.2 mm
hmotnosť 1090 g