Sigma DC 30mm f/1.4 DN Contemporary Sony E-Mount

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Štandardný objektív s veľkou clonou dáva majiteľom bezzrkadlových fotoaparátov možnosť zažiť zábavu pri fotografovaní dokorán so svetelnosťou F1,4. Fotografi si vychutnajú nádherný bokeh efekt, ktorý môže ponúknuť len objektív s veľkou clonou, a výnimočne ostrý optický výkon, ktorý sa od kvalitného objektívu očakáva. Využitím najnovších technológií a dizajnových poznatkov SIGMA tento nový objektív spĺňa koncepciu radu Contemporary, v ktorom sa rôzne prvky spájajú v optimálnej rovnováhe.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€359    
Kód tovaru 2664
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

ĽAHŠÍ A JASNEJŠÍ

 

 

 

Ďalší objektív z vynikajúceho radu Contemporary, využívajúci najnovšie technológie Sigma.

Sigma 30 mm F/1,4 C DN Sony-E je extrémne kompaktný, aby sa dal optimálne vyvážiť ľahkými, malými bezzrkadlovkami. Špeciálna konštrukcia zaostrovacích šošoviek navyše umožňuje rýchle a plynulé zaostrovanie – dôležité najmä pri filmovaní. Objektív kombinuje malú veľkosť s pohodlím používania pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu. Vďaka použitiu najnovšej technológie Sigma je malé skreslenie šošovky korigované elektronicky.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Kombinácia kompaktnosti a vynikajúcej optickej kvality


Predný prvok objektívu Sigma C 30mm má vysoký index lomu, je vyrobený z vysoko disperzného skla pre zvýšenie ostrosti obrazu a zmenšenie veľkosti objektívu. Pre optimalizáciu objektívu pre spoluprácu s bezzrkadlovkami pri zachovaní vynikajúcej ostrosti a kompaktných rozmerov je objektív vybavený aj dvomi asférickými šošovkami. Sigma 30mm f/1.4 C DN Sony-E využíva technológiu interného zaostrovania a ľahké šošovky v zaostrovacej skupine umožňujú znížiť veľkosť a hmotnosť objektívu. Súčasný objektív Sony-E Sigma 30 mm f/1,4 DC DN navyše zostáva stabilný, či už fotografujete z ruky alebo na statíve. Konštrukcia objektívu využíva materiály, ktoré prispievajú k zníženiu hmotnosti a veľkosti. Celkovo ide o výnimočný objektív, ktorý kombinuje vynikajúci optický výkon s kompaktnými rozmermi a jednoduchým používaním.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Redukcia závojov a odleskov 


Už v počiatočných fázach procesu návrhu šošoviek sa merajú záblesky a mŕtve miesta, aby sa otestovala odolnosť optického mechanizmu voči silným zdrojom svetla. Špeciálna viacvrstvová povrchová úprava redukuje odlesky a duchov, čo umožňuje fotografom zachytiť ostré snímky aj v náročných svetelných podmienkach.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Kruhová clona 


Pri fotografovaní s bodovými zdrojmi svetla alebo odrazmi vody v pozadí dosahuje kruhová 9-lamelová membrána Sigma C 30 mm Sony-E „bokeh“ aj pri vysokých nastaveniach.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Kvalita obrazu úspešne konkuruje objektívom 


Kompaktný, ľahký objektív f/1,4 ponúkajúci výnimočnú kvalitu obrazu.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Extra dlhá slnečná clona 


Slnečná clona dodávaná s objektívom je extra dlhá a potiahnutá antireflexnou vrstvou, aby sa účinne vysporiadala s nežiaducim svetlom. Slnečná clona je navyše pokrytá protišmykovou vrstvou, ktorá umožňuje fotografovi pohodlnejšie uchopenie pri práci s objektívom.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

TSC slúži na zabezpečenie kompaktných rozmerov a vynikajúceho výkonu 


TSC (Thermally Stable Composite), nový materiál použitý v konštrukcii šošovky je vysoko flexibilný a extrémne odolný voči deformácii. Vďaka tomu sú prvky z neho menej náchylné na uvoľnenie. Telo objektívu, ako aj v ňom použitá clona sú vyrobené z TSC, vďaka čomu môže byť objektív tak kompaktný, a zároveň príjemný na používanie a spoľahlivý. TSC tiež pomáha zvyšovať presnosť optických prvkov, čím prispieva k zlepšeniu kvality obrazu.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

Malá hĺbka ostrosti a krásny bokeh 


Objektív s rýchlou clonou F1,4 umožňuje dosiahnuť malú hĺbku ostrosti a krásny bokeh efekt.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

Presný, odolný mosadzný bajonetový objímka 


Mosadzný bajonetový držiak spája kvalitné spracovanie s odolnosťou. Jeho povrch je podrobený špeciálnej výstužnej úprave, aby bola zabezpečená vysoká kvalita šošovky zaručujúca dlhodobé používanie. 

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E 

 

 

Výnimočná presnosť a kvalita – všetko vyrobené v Japonsku


Optimalizujeme kvalitu pomocou nášho integrovaného výrobného systému a zameriavame sa na to, aby sme veci robili správne, vlastnými rukami a našimi technológiami. V súčasnosti sme jedným z mála výrobcov, ktorí tvoria výhradne v Japonsku. Radi si myslíme, že naše produkty akosi nasávajú esenciu našej domoviny: požehnanej čistou vodou a vzduchom, naplnené tvrdo pracujúcimi ľuďmi. Sme hrdí na kvalitu produktov Sigma, ktoré vznikli spojením na mieru šitých odborných znalostí a pokročilých technológií. Naše sofistikované produkty spĺňajú potreby profesionálov a fotografických nadšencov po celom svete. Výrobný proces je založený na skutočnom remesle, podporovanom vášňou a hrdosťou našich odborníkov.

Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC DN Contemporary - Sony-E

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 30mm
svetelnosť f1,4
priemer filtra 52mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 9/7
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30cm
rozmery 6,6 x 7,3 cm
hmotnosť 265g