SIGMA 28-70 mm f / 2,8 DG DN Contemporary Sony E-mount

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

Najmenší a najľahší objektív so štandardnou 2,8 clonou zoom na svete, určený pre plnoformátové bezzrkadlové fotoaparáty. Nový štandard vo svojej triede ponúka vynikajúcu optiku v ľahkom a malom kryte pre každodenné fotografovanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€899    
Kód tovaru 3003
Značka Sigma
Kategória pre Sony
Záruka 4 roky
 

 

UNIVERZÁLNY ŠIROKOUHLÝ AŽ PORTRÉTNY ZOOM, KTORÝ SA VYZNAČUJE KONŠTANTNOU MAXIMÁLNOU CLONOU F / 2,8. SVETELNOSŤ VYHOVUJE PRÁCI V ZHORŠENÝCH SVETELNÝCH PODMIENKACH A ZÁROVEŇ POSKYTUJE LEPŠIU KONTROLU NAD HĹBKOU OSTROSTI. 


Dizajn vychádzajúci z radu Art, ale kompaktnejší a mobilnejší

Dizajn objektívu Contemporary 28-70 2,8 vychádza z predtým vyrábaného modelu Sigma A 24-70 mm F2,8 DG DN, z legendárnej rady ART. Aby zodpovedal koncepcii radu Conteporary spájajúcej efektivitu s prenosnosťou, má objektív o niečo užší rozsah ohniskových vzdialeností, začínajúci na 28 mm. Má tiež jednoduchšie tesnenia proti prachu a postriekaniu a menšie spínače, vďaka čomu je oveľa menší a ľahší pri zachovaní výborných optických parametrov. To všetko z neho robí momentálne najmenší objektív vo svojej triede.Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN zdjecia przykładowe

 

Tiché automatické zaostrovanie

Objektív má len jeden zaostrovací prvok, takže AF jednotka je malá. To spolu s tichým a rýchlym krokovým motorčekom zaisťuje citlivé a takmer tiché automatické zaostrovanie.Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

 

Sloboda pre vašu kreativitu
 
Objektív SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary váži len 470g a po pripojení k fotoaparátu SIGMA fp má celá konfigurácia len 890g. To dáva fotografom veľkú slobodu a flexibilitu pri realizácii svojich kreatívnych vízií. Fotografovanie na cestách a vonku bude čistým potešením.
Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-MountObiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

 

Skvelá voľba pre filmárov

Je to tiež perfektná kombinácia pre filmárov, ktorí hľadajú efektívny, ľahký a ľahko použiteľný systém, ktorý dobre funguje s gimbalom a ďalším príslušenstvom.Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

 

Najvyššia kvalita obrazu

3 asférické šošovky,
2 FLD šošovky (charakteristiky podobné fluoritu)
2 šošovky SLD (nízka disperzia).
Objektív Sigma Contemporary 28-70 mm F2,8 má celkovo menší počet šošoviek ako jeho originál z radu ART, napriek tomu skvele zvláda korekciu chromatickej aberácie a kómy, ktorú by sme z fotoaparátu nedokázali opraviť. úrovni. Získame vysokú kvalitu obrazu v strede rámu aj na okrajoch.

Štruktúra bola optimalizovaná na zníženie odleskov. Vďaka použitiu Super Multi-Layer Coating a Nano Porous Coating získame kontrastné fotografie aj proti svetlu, s dobre kontrolovanými odleskami.

Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

Pozornosť na detail
 
S objektívom Sigma C 28-70mm F2,8 DG DN nebol priestor na žiadne kompromisy z hľadiska kvality konštrukcie. Tu použitý patentovaný typ polykarbonátu TSC (Thermally Stable Composite), ktorý má úroveň tepelného zmrštenia porovnateľnú s hliníkom, pomáha znižovať rozdiel medzi zmršťovaním kovových a nekovových prvkov. To zaisťuje stabilnú úroveň výkonu aj pri extrémnych teplotných zmenách.
Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-MountObiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

 

Japonská kvalita konštrukcie

Dosiahnutie tak precízne osadených prvkov spolu s veľmi príjemnou estetikou bolo možné len vďaka modernému štandardu výrobnej technológie a dôslednej kontrole kvality, ktorú spoločnosť vykonáva vo svojej továrni v Aizu.Obiektyw Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN / L-Mount

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 18-38 cm
slnečná clona áno
rozmery 87,8 mm × 124,9 mm
hmotnosť 830g