Samyang AF 50mm f/1.4 Sony

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Full Frame E-mount objektív Samyang AF 50mm f1.4 FE je jedným z prvých Samyang objektívov so zaostrovacím motorom pre Autofocus AF. Je špeciálne konštruovaný pre full frame bezzrkadlovky Sony E a ponúka vysokú svetelnosť 1.4 .

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€439    
Kód tovaru 2649
Značka Samyang
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 
AF 50 mm F1,4 FE, prvý objektív Samyang s automatickým zaostrovaním, bol vyvinutý pre použiteľnosť a pre bežného používateľa. Objektív, ktorý je najbežnejším 50 mm štandardným uhlom s jasnou clonou, poskytuje nádherný bokeh, ktorý umožňuje každému používateľovi jednoducho vytvárať vysokokvalitné fotografie.
 

 

S jasnou clonou F1,4 zachováva rýchlosť uzávierky v interiéri a pri slabom osvetlení a zaisťuje okamžitú odozvu pri vytváraní efektu rozostrenia, vďaka ktorému objekt vynikne.
 
 
 
Obsahuje 9 zaoblených čepelí, dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.
 
 
 
S minimálnou ohniskovou vzdialenosťou iba 0,45 m je možné zachytiť živšie detailné snímky portrétov, domácich zvierat, jedla, interiéru atď.