Samyang 20 mm f/1,8 ED AS UMC Sony E

2 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Samyang 20mm F1.8 ED AS UMC je širokouhlý objektív s manuálnym zaostrovaním pre DSLR fotoaparáty s full frame veľkosťou snímača. Svetelný tok je navrhnutý na základe jedinečnosti vzdialenosti od skla k snímaču v bezzrkadlových fotoaparátoch, aby sa dosiahol optimálny výkon.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€549    
Kód tovaru 13978
Značka Samyang
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 
Svetlá clona F1,8 zaisťuje vysokú rýchlosť uzávierky aj pri obmedzených svetelných podmienkach, aby ponúkal snímky najvyššej kvality. Rozžiari vaše každodenné momentky. Tiež vytvára vynikajúci rozostrený vzhľad efektívnym zvýraznením hlavného objektu. Medzi ultraširokouhlým 16 mm a štandardným širokouhlým 24 mm sa 20 mm objektív perfektne hodí na skúmanie širokých uhlov nielen pri fotografovaní interiérov, ako sú koncerty a interiérové fotografie, ale aj zábery z ulíc. Minimálne zaostrenie 0,2 m dodáva objektívu všestrannosť.
Na základe výnimočnej optickej technológie spoločnosti Samyang Optics boli medzi 13 okuliarov v 12 skupinách zaradené Ultra Multi Coating a dve asférické šošovky a tri extra nízke rozptylové svetlo, aby sa minimalizovala aberácia a zbytočné rozptýlenie svetla, čím sa dosiahne vysoké rozlíšenie od stredu po rohy. obrázok.

 
 
 
 
Svetlá clona F1,8
 
S jasnou clonou F1,8 zachováva rýchlosť uzávierky v interiéri a pri slabom osvetlení a zaisťuje okamžitú odozvu vytvárajúcu efekt rozostrenia, vďaka ktorému objekt vynikne.
 
 
 
 
Asférická šošovka

S minimálnou sférickou aberáciou a skreslením môžete fotografovať s neuveriteľnou presnosťou.
 
 
 
 
 
Minimalizované efekty odleskov a závojov s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating

Znížením vplyvu zábleskov a závojov na vašich obrázkoch pri zabezpečení vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.
 
 
 
 
Hladký zaostrovací krúžok

Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové a nočné snímanie. 
 
 
 
 
Krásny bokeh so 7 lamelami clony

So 7 zaoblenými čepeľami dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.
 
 
 
 
94,8° ultra široký uhol

Mimoriadne široký uhol umožňuje zachytiť kreatívny priestor mimo toho, čo sa naskytne oku, a zobraziť rozšírený zmysel pre rozmer.
 
 
 
Ohnisková vzdialenosť: 20mm
Svetelnosť: f/1.8
Max. clona: f/22
Počet lamiel clony: 7
Optická konštrukcia: 13 členov v 12 skupinách
Min. vzdialenosť: 20cm
Priemer filtrov: 77mm
Zorný uhol: 94.8° (pre Full-Frame), 66.9° (pre APS-C)
Zaostrovanie: manual
Rozmery (max. priemer x dĺžka): 83 x 88.4 mm
Hmotnosť: 497g
Bajonet: Sony