Objektív Tamron 17-28mm F/2.8 Di III RXD pre SONY FE

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Tamron 17-28mm F / 2.8 Di III RXD pre CSC fotoaparáty Sony (bajonet Sony E / FE). Minimálna zaostrovacia vzdialenosť tohto modelu činí len 19 cm na minimálnom zoome, zaostrovanie je potom zaistené krokovým zaostrovacím motorčekom RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive). Ten je vhodný nielen pre fotografovanie, ale aj pre natáčanie videa.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
31.5.2022
€889    
Kód tovaru 3042
Značka Tamron
Kategória pre Sony
Záruka 2 roky
 

Širokouhlý objektív Tamron 17–28 mm f / 2.8 Di III RXD sa vďaka svojmu vynikajúcemu optickému výkonu, nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom skvele hodí pre fotografovanie mnohých rôznych žánrov. S rozpätím ohniskovej vzdialenosti 17–28 mm vám obzvlášť dobre poslúži pri zachytávaní krajiny a architektúry. Tento model je určený pre fotoaparáty Sony s bajonetmi typu E a FE.

Svetelnosť pre kvalitný bokeh efekt

Objektív Tamron sa chváli svetelnosťou s hodnotami f/2.8 až f/22. Pri najnižšom clonovom čísle tak získate nielen vynikajúce svetelnosť, ale môžete vytvoriť dokonale rozostrené pozadie, ktoré dodá vašim fotografiám tú správnu atmosféru. Objektív uchová vaše spomienky vo vysokej kvalite a bez skreslenia – tak, ako sa stali.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Širokouhlý objektív typu zoom 17–28 mm
  • Vhodný na fotenie krajiny, architektúry alebo napríklad reportáží
  • Svetelnosť môžete nastaviť až na f/2.8
  • Kompaktná, ľahká, ale odolná konštrukcia
  • Antireflexný povlak a prvky proti skresleniu
  • Ostriaca vzdialenosť od 19 cm
Širokouhlý objektív Tamron sa obzvlášť hodí na fotenie krajiny a architektúry.

 

Výnimočne kompaktný

Tamron 17–28 mm f/2.8 Di III RXD meria na dĺžku 99 mm a váži iba 420 gramov. Vďaka tomu sa zmestí do akejkoľvek fotobrašny alebo batohu. Môžete si ho tak zabaliť so sebou na výlety do prírody aj do mesta. Celková dĺžka sa pri zoomovaní nemení. Konštrukcia je odolná voči vlhkosti a hydrofóbny náter bráni zachytávaniu nečistôt a odtlačku prstov.

Tamron 17–28 mm f/2.8 Di III RXD pro Sony FE, černá

 

Kvalitné šošovky zaistia vysoké rozlíšenie

Optický dizajn sa skladá z 13 členov v 11 skupinách. Zahŕňa 3 sférické šošovkové prvky a dva LD (Low Dispersion) elementy šošoviek. Jeden XLD (eXtra Low Dispersion) prvok má vlastnosti blízke fluoritu a spoločne s ďalšími elementmi účinne potláča chromatické odchýlky. Objektív je vybavený aj antireflexným povlakom Tamron BBAR.

Tamron 17–28 mm f/2.8 Di III RXD pro Sony FE, černá

 

Verné zachytenie detailov

Vysoké rozlíšenie a kontrast aj pri okrajoch – taký je Tamron 17–28 mm f / 2.8 Di III RXD. V polohe 17 mm je ostriaca vzdialenosť len 19 cm, takže môžete fotografovať aj predmety, ktoré sa nachádzajú veľmi blízko pri vás. Zariadenie je poháňané krokovým motorom RXD, ktorý vás poteší svojou rýchlosťou, precíznosťou a rýchlosťou zároveň.

Tamron 17–28 mm f/2.8 Di III RXD pro Sony FE, černá