Panasonic LUMIX G VARIO 35-100mm f4-5.6 strieborný

2 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Lumix 35–100 mm so svetelnosťou F4–5,6. Stabilizácia MEGA O.I.S. pre dokonale ostré fotografie. Univerzálny teleobjektív pre každú situáciu.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
7.7.2022
€270    
Kód tovaru 14562
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Využite naplno tento objektív s vysokou prenosnosťou a univerzálnou ohniskovou vzdialenosťou 35 – 100 mm (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 70 – 200 mm). Môžete ho vziať všade so sebou a skúmať svoju kreativitu aplikovaním malej hĺbky ostrosti na zábery snímané teleobjektívom aj portréty, aby ste dosiahli výnimočné a pôsobivé výsledky. Kovový bajonet navyše zaručuje vysoký výkon a kvalitu. Vďaka elegantnej kovovej povrchovej úprave budete tento objektív používať s radosťou.

Zachytávajte scény bezstarostne alebo s detailmi okamihu. Technológia optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) vstavaná priamo v objektíve zaručuje, že vaše fotografie budú vyzerať skvelo s ostrými nerozmazanými kontúrami na celej snímke.

To preto, že táto technológia okamžite koriguje drobné pohyby a vibrácie, ku ktorým môže pri fotografovaní tak ľahko dôjsť. Vy si však nič z toho nevšimnete – jediné, čo uvidíte, budú nádherne ostré snímky.

Vďaka podpore videa HD má každý používateľ všetko, čo potrebuje na nahrávanie pomocou fotoaparátu LUMIX. Nielenže dokáže plynulo meniť clonu, aby nedochádzalo k náhlym skokom expozície, ale pýši sa aj tichou konštrukciou na lepšie zachytávanie zvuku scény. Navyše ponúka výborný výkon pri sledovaní, takže z akcie nepremeškáte žiadny okamih.