Panasonic Lumix G Fisheye 8mm f/3.5 + 5 rokov záruka

3 hodnotenia
 
 

8 mm objektív LUMIX G FISHEYE so svetelnosťou f3,5 je mimoriadne kompaktný. Využitím výhod štandardu Micro Four Thirds System pri dramatickom zmenšení veľkosti dosahuje najmenšie rozmery a najnižšiu váhu na svete.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do
11.10.2023
€607    
Kód tovaru 14556
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 5 rokov
 

8 mm objektív LUMIX G FISHEYE so svetelnosťou f3,5 je mimoriadne kompaktný. Využitím výhod štandardu Micro Four Thirds System pri dramatickom zmenšení veľkosti dosahuje najmenšie rozmery a najnižšiu váhu na svete*. *Na poli vymeniteľných digitálnych objektívov typu „rybie oko“ k 1. júnu 2010.
8 mm objektív LUMIX G FISHEYE so svetelnosťou f/3,5 so 180-stupňovým diagonálnym uhlom záberu vytvára vďaka jedinečnému deformačnému efektu osobitú perspektívu. Nielen fotografie, ale aj videoklipy tak získajú výnimočný vzhľad a obohatia TV obsah, filmové scény alebo webové prezentácie o iný pohľad.
Použitím šošoviek v deviatich skupinách a ED šošoviek bolo možné dosiahnuť stabilný deskriptívny výkon od maximálneho priblíženia po nekonečno, s minimálnou chromatickou aberáciou a skreslením.
Najmenšia zaostriteľná vzdialenosť je iba 0,1 m. Objektív LUMIX G FISHEYE 8 mm / F3,5 je vybavený systémom vnútorného zaostrovania, ktorý umožňuje použiť dlhú pracovnú vzdialenosť, a používateľ teda nemusí chodiť bližšie k objektu ani pri záberoch zblízka.
Štandard Micro Four Thirds System umožnil dosiahnuť kompaktnú veľkosť a ľahké telo. Napriek extrémne kompaktným rozmerom a mimoriadnemu optickému výkonu tento objektív naplno využíva kompletné možnosti obrazového snímača typu 4/3, v kombinácii s telom fotoaparátu dosahuje plynulejší živý náhľad a u fotoaparátov systému LUMIX G Micro umožňuje použitie množstva jedinečných funkcií, ako je napríklad automatické zaostrovanie podľa kontrastu.