Panasonic Leica DG SUMMILUX 25mm f/1.4 ASPH

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Vychutnajte si úžasnú kvalitu snímok s minimálnym skreslením – tento vysokosvetelný objektív ponúka vynikajúce vykreslenie obrazu aj pri snímaní v interiéri alebo v noci

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
11.7.2022
€529    
Kód tovaru 3186
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Objektív je určený pre digitálne fotoaparáty triedy Micro 4/3, ponúka pevnú ohniskovú vzdialenosť zodpovedajúcu 50 mm (equivalent 35mm), čo zhruba zodpovedá perspektíve ľudského oka. Vďaka extrémnej svetelnosti f/1.4 sa dá s novým objektívom fotografovať aj v slabom svetle bez blesku či statívu, vysoká svetelnosť zároveň umožňuje kreatívnu prácu s hĺbkou ostrosti.

 

Skoncujte s nežiaducim výskytom násobných obrazov a rozptylom svetla – objektívy v systéme sú pokryté vrstvou Nano Surface Coating. Táto špeciálna, ultratenká vrstva bola pôvodne vyvinutá spoločnosťou Panasonic na obmedzenie nepríjemných odrazov v celom svetelnom spektre. Výsledok: krištáľovo čisté snímky aj pri fotografovaní svetelného zdroja v tme. 

Asférické šošovky (ASPH) zmenšujú veľkosť a hmotnosť a účinne zabraňujú sférickej chybe a skresleniu.

Ultra-high refractive index (UHR) zlepšujú optický výkon, zmenšujú veľkosť a hmotnosť a zabezpečujú konštantnú kvalitu od stredu k okrajom snímky.