Panasonic Leica DG Summilux 12mm f/1.4

1 hodnotenie
 
 

Nový vysokosvetelný objektív Panasonic Leica Summilux 12mm f1,4. Objektív je výnimočný v tom, že má aj manuálne ovládanie clony pomocou prstenca na objektíve a je vodeodolný a prachotesný. Summilux 12mm f 1,4, vyniká špičkovou ostrosťou, kontrastom a poskytuje vysoké rozlíšenie a nádherné rozostrenie pozadia.

Dostupnosť 6-10 prac. dní (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
11.8.2021
€1 073    
Kód tovaru 14571
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Tento 12 mm objektív LEICA DG F1,4 (ekvivalent 35 mm fotoaparátu: 24 mm) bol vytvorený tak, aby uspokojil profesionálne požiadavky na snímanie krajín. Zachytáva dynamické scény s bohatou perspektívou a vysokým rozlíšením. Každý bod svetla vykresľuje ostro a čisto, čo je ideálne na snímanie jednotlivých hviezd a malých svetiel. Konštrukcia odolná voči striekajúcej vode a prachu, ako aj intuitívne ovládanie prstenca clony navyše umožňujú zvládať rozličné situácie. Kovový bajonet, tubus a clona objektívu zaručujú elegantný a sofistikovaný dizajn, ktorý zvyšuje radosť zo snímania.

Zvoľte si objektívy LEICA DG a získajte špičkovú optickú kvalitu a výkon. Prirodzene spĺňajú prísne normy kvality stanovené spoločnosťou Leica Camera AG.

Vďaka dômyselnej konštrukcii týchto objektívov si vychutnáte brilantnú jasnosť až po okraje fotografií. Zároveň zabraňujú skresleniam všetkých druhov, čím umožňujú presné a ostré vykresleniu obrazu. Znamená to, že vo svojej dlani budete držať ideálny nástroj na snímky profesionálnej úrovne.

Vzdorujte živlom takmer v každom počasí alebo na každom mieste snímania. Tento objektív má konštrukciu odolnú voči striekajúcej vode a prachu*, ktorá je dostatočne pevná na to, aby zvládla aj náročné používanie v teréne. Chráni systém objektívu vo vnútri od piesku, dažďa a ďalších vplyvov, vďaka čomu je ideálna na snímanie v drsných podmienkach. Už vám nič nebráni v zhotovovaní kreatívnych záberov prírody alebo krajiny, po akých túžite. 

Vlastnosti:

  • Výnimočná obrazová kvalita Leica - vysoké rozlíšenie v strede i v rohoch
  • Ohnisková vzdialenosť 12mm (ekv. 24mm pri Full Frame) a vysoká svetelnosť f1,4
  • Nekompromisná ostrosť + nádherný bokeh - rozostrenie pozadia
  • Prstenec na objektíve pre nastavenie clony
  • Objektív je vodeodolný a prachotesný
  • Súčasťou balenia je aj slnečná clona a puzdro na objektív
  • Robustná konštrukcia a kovový bajonet pre upevnenie k fotoaparátu
  • Kompatibilný s fotoaparátmi Panasonic / Olympus s bajonetom Micro 4/3
  • Objektív je vďaka ohniskovej vzdialenosti 12mm vhodný pre fotografovanie ľudí, street photo, krajinársku fotografiu a ďalšie...