Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT 8-18mm F2.8-4.0 ASPH

1 hodnotenie
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Špičkový širokouhly objektív Leica 8-18mm so svetelnosťou f2,8 - 4. Objektív má vynikajúcu kresbu a je určený pre krajinársku fotografiu, architektúru i reportáž. Vďaka tomu, že je utesnený proti prachu a vlhkosti je vhodný aj pre použitie v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
7.7.2022
€979    
Kód tovaru 14149
Značka Panasonic
Kategória pre Panasonic
Záruka 2 roky
 

Tento širokouhlý objektív LEICA s funkciou priblíženia spája funkcie vykresľovania obrazu s ľahkou mobilitou. Neuveriteľné rozlíšenie tohto objektívu LEICA DG, od ultraširokouhlých 16 mm krajín až po štandardné 36 mm momentky (ekvivalent 35 mm fotoaparátu), umožňuje vykresliť všetko jasne od okraja po okraj. Okrem toho využíva 67 mm filter na väčšiu kreativitu pri snímaní fotografií aj videí.

Vďaka dômyselnej konštrukcii týchto objektívov si vychutnáte brilantnú jasnosť až po okraje fotografií. Zároveň zabraňujú skresleniam všetkých druhov, čím umožňujú presné a ostré vykresleniu obrazu. Znamená to, že vo svojej dlani budete držať ideálny nástroj na snímky profesionálnej úrovne.

Skoncujte s nežiaducim výskytom násobných obrazov a rozptylom svetla – objektívy v systéme sú pokryté vrstvou Nano Surface Coating. Táto špeciálna, ultratenká vrstva bola pôvodne vyvinutá spoločnosťou Panasonic na obmedzenie nepríjemných odrazov v celom svetelnom spektre. Výsledok: krištáľovo čisté snímky aj pri fotografovaní svetelného zdroja v tme.

Vďaka podpore videa má každý používateľ všetko, čo potrebuje na nahrávanie pomocou fotoaparátu LUMIX. Nielenže dokáže plynulo meniť clonu, aby nedochádzalo k náhlym skokom expozície, ale pýši sa aj tichou konštrukciou na lepšie zachytávanie zvuku scény. Vynikajúci výkon funkcie automatického zaostrovania tohto objektívu navyše umožňuje nahrávať skvelé video s rozlíšením 4K, v prípade ktorého zohráva presné zaostrovanie zásadnú úlohu.