Sigma 56mm f/1.4 DC DN Contemporary Lens Micro 4/3

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Vysokokvalitný, svetelný objektív vhodný predovšetkým na kreatívne fotografovanie, cestovanie, svadby, portréty, fotografovanie rodiny, krajiny, šport a pre všetky ďalšie príležitosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
14.2.2023
€455    
Kód tovaru 2670
Značka Sigma
Kategória pre Olympus
Záruka 4 roky
 

Nový, ľahký vysokosvetelný objektív Sigma 56mm F1.4 DC DN, určený pre Mirrorless bezzrkadlové fotoaparáty so snímačmi APS-C a MFT, má nevšedný obrazový výkon. Je určený pre fotografovanie, ale AF krokový motor je navrhnutý aj pre podporu videa. Jeden asférický optický člen a jeden obojstranný asférický prvok produkujú obrazovú kvalitu porovnateľnú s drahšími objektívmi Art line.

Krásny bokeh sa spája s výkonom pri slabom osvetlení v ultrakompaktnom a ľahkom objektíve s neuveriteľnou ostrosťou.Portrait of woman wearing cowboy hat.

 

Skvelý objektívv na pouličnú fotografiu a vynikajú v zlých svetelných podmienkach.Closeup of man playing the saxaphone.

 

 

Najväčšou výhodou tohto objektívu je to, že je veľmi kompaktný, má nízku hmotnosť (285g) a pritom vynikajúci optický výkon.

Kombinuje vynikajúci optický výkon a kompaktný dizajn. Vysoká svetlenosť F1.4, z neho robia univerzálny objektív, ktorý  pokrýva širokú škálu fotografických a video žánrov a umožňuje  krásny bokeh (rozostrenie pozadia).

Rýchly a plynulý AF krokový motor navrhnutý pre podporu videa.

Asférický optický člen a jeden obojstranný asférický prvok produkujú obrazovú kvalitu porovnateľnú s drahšmi objektívmi typu ART.

 

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 56mm
svetelnosť f1,4
priemer filtra 55mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 10/6
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 50cm
rozmery 66,5 mm x 59,5 mm
hmotnosť 280g

 

rrorless fotoaparáty, má nevšedný obrazový výkon.