Olympus M.Zuiko Digital PRO 300mm f/4

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

S tretinovou veľkosťou a hmotnosťou typických 600 mm DSLR objektívov je M.Zuiko 300 mm f4.0 IS PRO (ekvivalent 600 mm 35 mm) dostatočne svižný na fotenie z ruky a dostatočne kompaktný na to, aby zvládl aj tie najnáročnejšie expedície pri 2,8 lbs. Prvá technológia 5-osového synchronizačného IS využíva stabilizáciu v tele a v objektíve, aby harmonicky poskytovala šesť stupňov kompenzácie rýchlosti uzávierky a neuveriteľne ostré a detailné fotografie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€2 749    
Kód tovaru 15270
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

VYSOKÝ VÝKON

 

 
 
Synchronizovaná stabilizácia obrazu

Stabilizácia v objektíve M.Zuiko 300 mm F4.0 IS PRO funguje v úplnom súlade s 5-osovou stabilizáciou obrazu fotoaparátov OM a OM-D* a poskytuje úžasných 6EV krokov kompenzácie rýchlosti uzávierky, čím zaisťuje ostré a jasné teleobjektívy. aj bez statívu. Preskúmajte jedinečné uhly snímania, ako sú nízko položené makrá a zábery prírody nad hlavou. IS synchronizácia tiež umožňuje najrýchlejšie a najpresnejšie automatické zaostrovanie vo svojej triede, ktorá zahŕňa objektívy DSLR ekvivalentné 600 mm.
 
 
 

Profesionálna optika

Okázalý dizajn M.Zuiko 300mm F4.0 IS PRO je vybavený 3 Super ED členmi, 3 HR členmi a 1 E-HR členom, ktoré výrazne obmedzujú výskyt farebného závoja a chromatickej aberácie, ku ktorým u superteleobjektívov obvykle dochádza. Pridaná technológia povrchovej úpravy - Z Coating Nano, výrazne znižuje výskyt duchov a odleskov a poskytuje ostrý a čistý obraz.
 
 
 
 
Pripravený na dlhé cesty

Objektív M.Zuiko 300mm F4.0 IS PRO je vďaka hermetickému utesneniu na 17 miestach ako doma v náročných podmienkach, ako je dážď a prach. V kombinácii s telami fotoaparátov utesnenými proti poveternostným vplyvom OM a OM-D* sa už nikdy nebudete musieť starať o počasie alebo okolité podmienky, nech už vás vaše fotografické aktivity zavedú kamkoľvek. A pretože je tento objektív tak kompaktný, ľahko ho uložíte do príručnej batožiny, aby ste mali istotu, že vaše vybavenie dorazí a neunaví sa, keď ho budete používať celý deň.
 
 
 
Veľké snímky malých objektov

S minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou iba 1,4m a maximálnym zväčšením 0,48x (ekv. 35mm) je tento superteleobjektív rovnako dobrý aj na fotografovanie detailov a poskytuje úžasné makrosnímky s veľkým zväčšením. Po pridaní telekonvertora MC‑14 1,4x sa maximálne zväčšenie zvýši na 0,67x pri zachovaní rovnakej minimálnej zaostrovacej vzdialenosti.
 
 
 
 
Úžasná fotografia v procese tvorby

Vďaka mechanizmu Movie & Still Compatible (MSC) sú operácie automatického zaostrovania úplne tiché. V kombinácii s tichým režimom (elektronická uzávierka) fotoaparátov OM a OM‑D môžete fotografovať plaché prírodné objekty aj udalosti v interiéri, ktoré vyžadujú úplné ticho, napríklad divadelné vystúpenie. Veľkosť a hmotnosť celého systému a tieto tiché funkcie otvárajú úplne nový svet fotografických možností!
 
 
 
 
Maximálne možnosti ovládania

Vybavený kruhovým prepínačom, ktorý umožňuje extrémne rýchle prepnutie z automatického zaostrovania na manuálne. Na bočnej strane tubusu objektívu sa nachádza aj prepínač obmedzenia zaostrenia (4m až nekonečno, plný rozsah a 1,4 až 4m), rovnako ako prepínač zapnutia/vypnutia IS a tlačidlo L-Fn, ktoré je možné naprogramovať na jednu z 27 rôznych funkcií. Vstavaná výsuvná slnečná clona ponúka dodatočnú ochranu pred rozptýleným svetlom a odnímateľná základová doska statívu je vybavená koľajnicou kompatibilnou s rýchloupínacou clonou.
 
 
ohnisková vzdialenosť 300mm (ekv. 600mm)
svetelnosť f4
priemer filtra 77mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 10
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 1,4m
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 92.5 x 227 mm
hmotnosť 1475 g