Olympus M.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS PRO

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

V rade objektívov M.ZUIKO DIGITAL PRO dorazil vysokovýkonný telemakro objektív. Tento makroobjektív poskytuje možnosti snímania s ultra vysokým zväčšením s ekvivalentom 4x a zároveň umožňuje automatické zaostrovanie od nekonečna po makro. Okrem ľahkej konštrukcie s hmotnosťou 453 gramov, 5-osový synchronizačný IS ekvivalentný 7 krokom rýchlosti uzávierky stabilizácie obrazu znižuje únavu fotografa pri prenasledovaní objektov v teréne vďaka minimálnemu zaťaženiu zariadenia. V kombinácii s vynikajúcim výkonom odolným voči striekajúcej vode a prachu, ktorý je jedinečný pre OM SYSTEM, ide o perfektný vysokovýkonný objektív pre všetky vonkajšie objekty od krajiniek až po makrosnímky.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
20.6.2023
€1 779    
Kód tovaru 3764
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

POZRITE SI NEVIDENÉ

 

 
Blízke stretnutia zvláštneho druhu
 
Schopný až 2x (ekvivalent 35 mm: 4x, veľkosť poľa: 8,7 x 6,5 mm) makrosnímanie s vysokým zväčšením. Až 4x (ekvivalent 35 mm: 8x, pri použití s ​​MC-20) makro snímanie s ultra vysokým zväčšením je možné dosiahnuť aj s pripojeným telekonvertorom. Ekvivalent 8x znamená, že veľkosť poľa 4,3 x 3,3 mm je možné zachytiť na celú snímku.
Tento vysoko výkonný makro objektív umožňuje úžasné rozlíšenie malých objektov vďaka štandardu Micro Four Thirds.
 
 
 
 
Vysokorýchlostné, vysoko presné automatické zaostrovanie 
 

AF je k dispozícii v celom rozsahu, od nekonečna až po zábery zblízka. Tento vysokovýkonný makroobjektív prevracia bežnú predstavu makroobjektívov s vysokým zväčšením, že na snímanie s ultra vysokým zväčšením je potrebné manuálne zaostrenie.
Uľahčuje zaostrovanie aj pri makrosnímaní, kde je hĺbka ostrosti malá, čo umožňuje fotografom sústrediť sa na pohyb a kompozíciu objektu pri fotografovaní.

 

Vysokovýkonná 5-osová stabilizácia obrazu
 

5-osová synchronizácia IS poskytuje 7 krokov rýchlosti uzávierky kompenzácie uhlových otrasov a kompenzácia posunu bola vylepšená pre väčšie pohodlie pri makrosnímaní. Tento dizajn umožňuje snímanie z ruky aj počas 1x streľby, čo je obzvlášť náchylné na efekty posunu.
Jedinečná mobilita OM SYSTEM vďaka kompaktnému vybaveniu pre snímanie v akejkoľvek situácii je efektívna aj pri makro snímaní.

 

 Fluórová vrstva
 

Pre makrofotografov, ktorí hľadajú rôzne motívy na poli, v horách a pri vode, sú dážď a vietor samozrejmosťou. Tento produkt sa vyznačuje spoľahlivým výkonom odolným voči poveternostným vplyvom, ktorý umožňuje fotografom sústrediť sa na snímanie požadovaných objektov bez toho, aby sa museli obávať o svoje vybavenie v trestaní prírodných prostredí.

Typ bajonetu Micro 4/3
Optický zoom 1 x
Ohnisková vzdialenosť (eqv. 35mm) 180
Minimálna ohnisková vzdialenosť 90 mm
Maximálna ohnisková vzdialenosť 90 mm
Svetelnosť pevného objektívu 3,5
Maximálnaclona (F) 22
Konštrukcia objektívu 18 členov / 13 skupín
Stabilizátor optický Áno
Crop faktor 2 x
Typ slunečnej clony LH-66E
Dĺžka objektívu 136 mm
Počet lamiel clony 7
Vhodný pre žáner Portréty, Makro / Detail
Rozdelenie podla ohniska Teleobjektív
Vhodný pre formát snímača Micro 4/3
Typ objektívu
Pevné ohnisko
 
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 22,4 cm
 
Hmotnosť
453 g
Utesnenie (prach/vlhkosť)
Áno