Olympus M. Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO

3 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Olympus M.Zuiko 45 mm f / 1,2 je objektív určený pre tie najnáročnejšie fotografie. Je ideálny pre produktovú a portrétnu fotografiu, pretože vďaka vhodnej ohniskovej vzdialenosti dokonale zachová proporcie fotografovaných objektov.
Moderný optický systém minimalizuje chromatickú aberáciu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€1 199    
Kód tovaru 15264
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

DOKONALÉ PORTRÉTY

 

 

Pre používateľov fotoaparátov systému Micro Four Thirds, ktorý kombinuje ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 90 mm s maximálnou clonou f / 1,2. Kombinácia mierne úzkeho zorného poľa a veľkej clony umožňuje získať snímky s extrémne malou hĺbkou ostrosti a tiež zlepšuje komfort práce v náročných svetelných podmienkach. Objektív je tiež vybavený pokročilou 14-prvkovou optickou konštrukciou v 10 skupinách so sklenenými prvkami s nízkym rozptylom, asférickými prvkami a sklenenými prvkami s vysokým indexom lomu na kontrolu aberácií a skreslení pre vynikajúcu ostrosť, čistotu a presnosť farieb. Deväťlamelová clona vytvára hladký bokeh pri práci s technikami s malou hĺbkou ostrosti a na jednotlivé prvky bola aplikovaná vrstva Z Coating Nano, aby sa znížili odlesky a závoje a zlepšil sa kontrast.

M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO - M.Zuiko Pro - OM SYSTEM |  Olympus

 

Ostrý obraz s podmanivou živosťou
 
Použitie pokročilého optického systému zaručuje, že vaše portréty nasnímané aj pri maximálne otvorenej clone sa budú vyznačovať čistotou a detailmi. Objektív M.Zuiko Digital ED 45mm 1:1.2 PRO dodá vašim fotografiám hĺbku a štýl vďaka krásnemu jemnému bokehu.
 

 

 
Efektívne a rýchle automatické zaostrovanie
 
Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f / 1.2 PRO využíva interné zaostrovanie a systém automatického zaostrovania MSC (Movie & Still Compatible) - vďaka plynulej, tichej a rýchlej prevádzke bude perfektný ako na fotografie, tak aj na vážne filmovanie. Mechanická konštrukcia tiež umožňuje okamžité prepnutie na manuálne ovládanie zaostrovania.
 
 
 

 

Dokonale odolný
 
Ľahký a kompaktný M.Zuiko Digital ED 45 mm 1: 1.2 PRO váži iba 410 g, takže ho môžete mať stále pri sebe. Odolný voči prachu, striekajúcej vode a mrazu, objektív je dokonalý aj v náročných podmienkach.
 

 

Typ objektívu pevné ohnisko
Ohnisková vzdialenosť 17mm
Svetelnosť f 1.2
Priemer filtra 62 mm
Obrazový stabilizátor -
Počet lamiel clony 9
Konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 11
Zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 20 cm
Slnečná clona áno - LH-66c
Rozmery 68 x 87 mm
Hmotnosť 390 g
Kompatibilita MFT Olymp/Panas.