Olympus M. Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Super teleobjektív v kompaktnom a ľahkom zoomovom objektíve - objektív M.Zuiko Digital ED 100-400mm F5.0-6.3 IS umožňuje teleobjektív aj telemakro. Dodatočné telekonvertory MC-14 a M-20 vám umožňujú dosiahnuť ohniskovú vzdialenosť 800 mm (1600 mm)! Zabudovaná stabilizácia obrazu zaistí, že vaše fotografie budú ostré aj pri tých najdlhších ohniskových vzdialenostiach. Ochrana na úrovni PRO proti prachu a striekajúcej vode vám dáva slobodu pracovať bez ohľadu na počasie a rýchle a presné automatické zaostrovanie zachytí presne to, čo chcete. Objektívy ED 100-400mm F5.0-6.3 IS sú kompatibilné so všetkými fotoaparátmi Olympus PEN a OM-D, ako aj s ďalšími fotoaparátmi Micro Four Thirds.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 259    
Kód tovaru 3075
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 

 

 

Dosiahnite ďalej

M.Zuiko 100-400mm IS vám umožní dostať sa neuveriteľne blízko, nech ste kdekoľvek. Perfektná voľba tele-makra, vychutnajte si pracovnú vzdialenosť 1,3 m v celom rozsahu zoomu so zväčšením 0,57x (ekvivalent 35 mm). Štyri ľahko dostupné ovládacie prvky – vrátane obmedzovača zaostrenia, AF/MF, stabilizácie obrazu a zámku zoomu – robia z fotografovania z ruky hračku. Navyše pridajte voliteľný 1,4x alebo 2,0x M.Zuiko telekonvertor, aby ste zvýšili svoj dosah na výkonných 35 mm ekvivalentných 1 120 mm alebo 1 600 mm.

 

Do každého počasia

Vybrané fotoaparáty OM-D a objektívy M.Zuiko sa môžu pochváliť špičkovým utesnením proti poveternostným vplyvom a M.Zuiko 100-400 mm IS nie je iný. Celý tubus objektívu je hermeticky uzavretý, aby sa do neho nedostala vlhkosť, prach a nečistoty. Prestaňte sa obávať poveternostných podmienok okolo vás a sústreďte sa na to, aby ste dosiahli svoj záber.

 

Ostrosť z ruky

Ľahko prejdite na miesta s najlepšími zábermi. Vstavaná stabilizácia obrazu M.Zuiko 100-400 mm IS vám umožňuje fotografovať z ruky. Sofistikovaná stabilizácia funguje s akýmkoľvek telom fotoaparátu a pomáha kompenzovať chvenie rúk a vytvára ostré zábery z akéhokoľvek uhla.

 

Pokročilý dizajn

Mimoriadne kompaktný, ultraľahký objektív, ktorý poskytuje toľko zobrazovacieho výkonu, je dôkazom dlhej histórie výnimočného skla spoločnosti M.Zuiko. K dispozícii je 21 prvkov v 15 skupinách so 4 šošovkami ED na kontrolu krvácania farieb. Dva super HR objektívy a 2 HR objektívy spolupracujú pri vytváraní jasných fotografií s ostrosťou od okraja po okraj v celom rozsahu priblíženia. Pokročilý ZERO Coating redukuje závoje a záblesky pre bezchybný obraz.

 

Rýchly. Presný. Pôsobivý.

Vychutnajte si vynikajúci a spoľahlivý výkon automatického zaostrovania. M.Zuiko 100-400mm IS je vybavený sériou vnútorných zaostrovacích šošoviek, ktoré zaisťujú vysokorýchlostné a vysoko presné automatické zaostrovanie. Prepínač obmedzovača zaostrenia zvyšuje schopnosť automatického zaostrovania, vďaka čomu môžete ľahko sledovať a zachytávať pohybujúce sa objekty.

 

Kategória: Objektívy zoomové Olympus
Hmotnosť: 1.12 kg
Zorný uhol: Teleobjektív
Bajonet:  Olympus 4/3
Vhodný pre formát snímača: Micro 4/3
Svetelnosť: f/5.0 - f/6.3
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor:  Áno
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 72 mm
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona: f/22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 17 cm
Konštrukcia objektívu: 21 členov / 15 skupín
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno