Tamron 28-300mm f/3,5-6,3 Di VC PZD Nikon

3 hodnotenia
 
Akcia Tip Výpredaj Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Inovatívny zoomový objektív "všetko v jednom" obsahuje najmodernejšie technické vymoženosti, PZD (Piezo Drive) * a patentovaný systém optickej stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) pre dosiahnutie unikátnej kvality snímok, a to všetko vo veľmi kompaktnom a ľahkom tele.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€399    
Kód tovaru 14973
Značka Tamron
Kategória pre Nikon
Záruka 5 rokov
 

 

 
Ohromujúca kvalita snímok vďaka najmodernejšej technológii výroby optiky.

Pokročilá optická konštrukcia obsahuje štyroch LD (Low Dispersion) členov, tri lisované asférické členy, jeden hybridný asférický člen, jeden XR (mimoriadny index lomu) a jedného UXR (ultra-mimoriadny index lomu) člena, ktorý má väčší index lomu ako členy XR. Plné využitie špecializovaných sklenených prvkov v dizajne prispieva k dôkladnej kompenzácií optických aberácií. Okrem toho, použitie najmodernejšej technológie povrchovej úpravy potláča odrazy na povrchu optických členov a minimalizuje nežiaduci výskyt zábleskov a tieňov, a zaisťuje ostré a jasné, vysoko kontrastné snímky.
 
 
 
 
Dôraz na kompaktnosť

Zložitý mechanický dizajn usporiadania komponentov objektívu spolu s kompaktným ultra-zvukovým ostriacim AF motorom PZD (Piezo Drive) umožňuje zredukovať jeho rozmery v porovnaní so súčasným modelom Tamron 28-300 (A20) skutočne na minimum.
 
 
 
 
Rozšírená BBAR povrchová úprava objektívov.

Tamron používa techniky pokročilé viacvrstvovej povrchovej úpravy na potlačenie odrazov a rozptylu svetla na povrchu optických členov, ktoré vedú k zníženiu priepustnosti svetla, a za nepriaznivých podmienok môžu spôsobiť záblesky a tiene na obrázkoch, ktoré znižujú kontrast a môžu obmedziť kvalitu obrázku. BBAR (Broad-Band, Anti-Reflection) technika viacvrstvovej povrchovej úpravy tiež pomáha zabezpečiť najlepšie možné vyváženie farieb pre živé a presné farebné stvárnenie.
 

 

 
Vylepšený design - Elegantný strieborný volfrámový prstenec.

Spoločnosť Tamron vylepšila kozmetickú konštrukciu a prevedenie tohto objektívu k vytvoreniu špičkového a sofistikovanejšieho vzhľadu v súlade s požiadavkami náročných užívateľov full-framových digitálnych zrkadloviek.

https://www.yaotomi.co.jp/blog/walk/IMG_4886%2C53%20mm%2CF7.1%2C30%20%E7%A7%92%2Ciso1600.jpg
 
 
 
PZD (Piezo Drive) rýchlejšie a tichšie automatické ostrenie.

Piezo Drive (PZD) je moderný piezo motor automatického zaostrovania (AF), ktorý je založený na najnovšej technológii princípe stálych vĺn. Využíva vysoko frekvenčné napätie pre otáčanie keramických piezoelektrických elementov, ktoré spôsobuje rotačné otáčanie kovového hrotu rotora. Rotor preto zaostruje rýchlo, ticho a s veľkou presnosťou. Generované ultrazvukové vlny, aké sú použité v inovatívnom PZD od Tamronu, majú rad výhod. Motory sú menšie, ľahšie, rýchlejšie a tichšie, než jednosmerné motory. Tým sa zvyšuje výkon AF.
 
Tamron 28-300mm F3.5-6.3 Di VC PZD sample photo. Surfer, waves, surf photography

 
Systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation) * 2 vytvára viac príležitostí pre fotografovanie "z ruky".

Svoj jedinečný výkon dosahuje pomocou trojosového systému ovládaného cez troch samostatných obvodov a stabilizačného optického člena, ktorý je neustále nakláňa vďaka trom oceľovým guličkám v elektromagnetickom cez mechanizmus s cievkami. Pretože optický stabilizačný člen je uložený vo voľných oceľových guličkách s extrémne nízkym trením,  odozvy sú rýchle a teda aj výkon stabilizátora je úplne jedinečný.
 

 

 
Nádherné efekty rozostrenia pozadia

Lamely clony tvorí takmer dokonalý kruhový tvar, a to až do miery zaclonenia o 2 expozičný stupeň od plne otvorenej clony. Kruhový tvar clony sa tak plne uplatní pri tvorbe snímok s prekrásne podanými neostrými oblasťami.
 

 

 
Konštrukcia odolná proti vlhkosti pre bezstarostné fotografovanie v exteriéri.  
 
Tamron 28-300mm f/3.5-6.3 Di VC PZD Review - DustinAbbott.net
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 28-300
svetelnosť F/3.5-6.3
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 19/15
zaostrovanie AF
min. zaost. vzdialenosť 49cm
slnečná clona áno
rozmery 74.4 x 96 mm
hmotnosť 540g
Kompatibilita pre Nikon