SIGMA 85mm f/1,4 DG HSM Art Nikon

15 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

SIGMA 85mm f/1,4 Art DG HSM ART prekonáva nadpriemerné štandardy radu Art. Poskytuje rozlíšenie, ktoré vám umožní naplno využiť najnovšie snímače s ultravysokým rozlíšením – cez 50 megapixelov. Tento objektív je ideálny nielen na portréty.

Sigma 1,4/85 mm DG DN Art

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€1 139    
Kód tovaru 15162
Značka Sigma
Kategória pre Nikon
Záruka 4 roky
 

NA VLNE ÚSPECHOV VYNIKAJÚCICH OBJEKTÍVOV ART 20MM, 24MM, 35MM A 50MM VZNIKOL ĎALŠÍ OBJEKTÍV, URČENÝ PRE NÁROČNÝCH FOTOGRAFOV OČAKÁVAJÚCICH VYNIKAJÚCU KVALITU OBRAZU V SPOLUPRÁCI S MODERNÝMI FULL-FRAME SNÍMAČMI VYŽADUJÚCIMI 50 MEGAPIXELOV ALEBO VÄČŠÍCH

 

 

 

Nekompromisné rozlíšenie obrazu

Pôvabné rozostrenie rozostrených oblastí fotografie a vďaka šošovkám zo špeciálnych skiel s nízkym rozptylom veľmi dobre korigované farebné aberácie.
 
Sigma 85mm

Sigma 85mm

 

Presné automatické zaostrovanie
 
Vďaka novému algoritmu riadenia automatického zaostrovania bude rýchlosť a kvalita ostrenia objektívov SIGMA Art na rovnakej úrovni ako pri dizajnoch pôvodne navrhnutých pre bezzrkadlovky Sony E. Platí to pre všetky režimy automatického zaostrovania, vrátane režimu kontinuálneho AF-C .
 
Sigma 85mm
 
 
 
Kompatibilita so stabilizáciou obrazu
 
Objektívy budú plne kompatibilné s matricovým stabilizačným systémom. Optimalizácia prebieha nastavením ohniskovej vzdialenosti objektívu a úpravou parametrov stabilizácie vo vnútri fotoaparátu.
 
Sigma 85
 
 

 

Korekcia aberácie

Korekcia úrovní jasu na okrajoch obrazu, skreslenia a chromatickej aberácie bude optimalizovaná vďaka toku informácií o optických parametroch z objektívu do fotoaparátu.
 
Sigma 85mm

Sigma 85mm

 

Na stavbu objektívu bolo použitých 14 prvkov usporiadaných do 12 skupín. Medzi nimi sú šošovky zo špeciálnych SLD skiel a asférické prvky, zaisťujúce ostrosť obrazu aj na okrajoch rámu
Výsledkom je, že vygenerovaný obraz je mimoriadne ostrý a kontrastný v celej obrazovej rovine. Navyše redukuje aj bočné chromatické aberácie, ktoré nie je možné korigovať zmenou clony. SIGMA poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu v celom rozsahu zoomu.
SLD - sklo s nízkou disperziou určené na minimalizáciu chromatickej aberácie.
 
 
 
 
typ objektívupevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť85 mm
svetelnosťF/1.4
priemer filtra86 mm
obrazový stabilizátor-
počet lamiel clony9
konštrukcia-prvky / skupiny14 / 12
zaostrovanieAF / MF
min. zaost. vzdialenosť85 cm
slnečná clonaáno
rozmery9,4 x 12,6 cm