Sigma 70-200mm f/2.8 DG OS HSM Sports Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Objektívy s pevným svetovým zoomom F/2,8 sú nevyhnutnosťou pre mnohých profesionálnych fotografov. Rozsah ohniskových vzdialeností 70-200 / 2,8 sa používa najmä pri fotografovaní ako je šport, krajina a portrét.

sigma_70-200mm-f2_eisa_web.jpg | fotomagazin.de

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
15.6.2023
€1 439    
Kód tovaru 2679
Značka Sigma
Kategória pre Nikon
Záruka 4 roky
 

 

 

Sigma 70-200 / 2,8 DG OS HSM Sport ponúka vynikajúcu optickú kvalitu v celom rozsahu zoomu vďaka svojmu jedinečnému optickému dizajnu a vynikajúcej ergonómii – všetky funkcie, ktoré požadujú profesionáli aj pokročilí amatéri.

Fotocommunity Produkttest © Ralph Budke

 
Objektív je navyše vybavený inteligentným OS systémom, ktorý poskytuje stabilizačný efekt na úrovni 4 EV. Rýchle automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motoru HSM s aktualizovaným algoritmom vám umožní okamžite zachytiť okamih.
 
70-200_2.8
 
 
Na zabezpečenie najvyššej kvality obrazu je objektív vybavený až 9 prvkami FLD * (s charakteristikami podobnými fluoritu) a jedným prvkom SLD ** (s nízkym rozptylom), ktorý zaisťuje dokonalú korekciu všetkých druhov aberácií. . Objektív poskytuje ostré a vysoko kontrastné snímky v celom rozsahu zoomu aj pri maximálnej clone. Podarilo sa mu tiež dosiahnuť mimoriadne jemný a prirodzený bokeh efekt, vďaka čomu je tento objektív dokonalým nástrojom na portréty.
Celá optická štruktúra pozostáva z 24 prvkov v 22 skupinách.
* FLD - sklo s ultranízkym rozptylom, ktoré ponúka najvyššiu úroveň výkonu a jeho vlastnosti sú podobné fluoritu.
** SLD - sklo s nízkou disperziou určené na minimalizáciu chromatických aberácií.
 
70-200_2.8
 
 
Ako každý objektív SPORT, aj kryt odolný voči prachu a striekajúcej vode zaisťuje bezpečné používanie aj v tých najťažších podmienkach. Objektív určený pre nadšencov športu, prírody, letectva a detektívky.
Objektív je kompatibilný s korekciou aberácie vo fotoaparáte – prispôsobením korekcie úrovní jasu na okrajoch obrazu, skreslenia a chromatickej aberácie optickým charakteristikám objektívu umožňuje táto funkcia ešte vyššiu optickú kvalitu.
 

 

 
Jedinečný mechanický dizajn spájajúci pevnosť a kompaktnosť
 
Aby sa minimalizovala hmotnosť objektívu pri zachovaní jeho odolnosti, bolo rozhodnuté použiť zliatiny horčíka, materiálu, ktorý sa používa aj v letectve.
 
70-200_2.8
 
Tichšie a rýchlejšie „optimalizované AF“
 
HSM motor zaisťuje rýchle a tiché zaostrovanie. Vyvinutý algoritmus zlepšuje efektivitu zaostrovania v režime nepretržitého automatického zaostrovania.
 
500_4_S

 

 
Vyrobené v Japonsku - najvyššia kvalita spracovania

Všetky výrobné procesy v Sigme – od foriem až po jednotlivé diely – sú kompletne postavené v Japonsku pod kontrolou integrovaného výrobného systému. V súčasnosti sme jedným z mála výrobcov, ktorých produkty sú výhradne vyrábané v Japonsku.
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70-200mm
svetelnosť F/2,8
priemer filtra 82mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 24/22
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 120 cm
slnečná clona áno LH914-01
rozmery o 94,2 mm x 202,9 mm