Sigma 30mm f/1.4 DC HSM Art Nikon F

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Tento štandardný objektív digitálnej zrkadlovky s veľkou clonou je vo formáte APS-C, vďaka čomu je ideálny pre mnoho rôznych typov fotografického prejavu. Ponúka najvyššiu úroveň kvality obrazu, tento štandardný objektív s veľkou clonou F1,4 podnecuje túžbu tvoriť.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€479    
Kód tovaru 2709
Značka Sigma
Kategória pre Nikon
Záruka 4 roky
 
SIGMA bola priekopníkom v kategórii štandardných objektívov formátu APS-C s veľkou clonou so svojím slávnym 30 mm F1,4 objektívom. Teraz, keď sú reorganizované všetky Sigma objektívy do troch produktových radov, môžeme Vám predstaviť plne aktualizovaný 30 mm F1,4 DC HSM, ktorý ponúka uhol záberu ekvivalentný 45 mm na 35 mm fotoaparáte. Tento objektív ponúka zorný uhol a zmysel pre perspektívu, ktorý sa mimoriadne približuje ľudskému videniu, stimuluje túžbu tvoriť a je ideálny pre mnoho rôznych typov fotografických prejavov. Je to vynikajúci objektív pre umeleckú fotografiu. Vďaka pokročilému dizajnu a najnovším výrobným technológiám poskytuje tento objektív najvyššiu úroveň kvality obrazu.
 
 
 
 
Objektív Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART pre Canon je pracovný nástroj pre každého kreatívneho fotografa prispôsobený na prácu s APS-C zrkadlovkami. Uhol záberu šošovky je podobný ako uhol pohľadu ľudského oka, napr. preto sa tak často používa vo fotografii.
 
 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon
 
 
 
 
Optická konštrukcia

Štíhly tvar šošovky je dosiahnutý umiestnením veľkého asférického prvku v prednej časti súpravy. Optimalizovaný dizajn pomáha korigovať rôzne typy optických aberácií. Vďaka tomu objektív ponúka výnimočnú kvalitu obrazu.
 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon 
 
 
Kruhová clona 

Clona F1,4 umožňuje kreatívne využitie hĺbky ostrosti a tiež uľahčuje fotografovanie vo veľmi ťažkých svetelných podmienkach. Práca s týmto rozsahom clony vám umožňuje vytvárať profesionálne portréty a zábery prírody, je ideálny na filmovanie. Treba pamätať na deväťlamelovú kruhovú clonu, ktorá zaručuje priaznivé rozmazanie neostrých oblastí fotografie (veľmi príjemný bokeh).
 
 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon 
 
 
 
 
Zadný zaostrovací systém

Objektív je vybavený systémom zadného zaostrovania, ktorý zabraňuje aberáciám v závislosti od nastavenia zaostrenia. Vďaka tomu je možné dosiahnuť najvyššiu kvalitu v celom fotografovanom ráme. Pri zaostrovaní sa predný člen neotáča, čo umožňuje použitie polarizačných filtrov.
 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon 
 
 
 
 
 
HSM motor

Objektív je vybavený rýchlym ultrazvukovým HSM AF motorom, ktorý sa výborne hodí na snímanie dynamických športových a reportážnych scén.Navyše je možné manuálne „jemne zaostrovať“ v režime AF.
 

 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon 

 

 

Presný, odolný mosadzný bajonetový držiak

Mosadzný bajonetový držiak spája kvalitné spracovanie s odolnosťou. Jeho povrch je podrobený špeciálnej výstužnej úprave, aby bola zabezpečená vysoká kvalita šošovky zaručujúca dlhodobé používanie.
 

 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon

 

 

Vyrobené v Japonsku - najvyššia kvalita spracovania

Všetky výrobné procesy v Sigme – od odlievacích foriem až po jednotlivé diely – sú vytvorené výhradne v Japonsku pod kontrolou integrovaného výrobného systému. V súčasnosti sme jedným z mála výrobcov, ktorých produkty sú vyrábané výhradne v Japonsku.
 

 Obiektyw Sigma 30mm f/1.4 DC HSM ART Canon 

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 30mm
svetelnosť F/1.4
priemer filtra 62mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 9/8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30cm
slnečná clona áno LH686-01
rozmery 74 x 63 mm
hmotnosť 435 g