Sigma 24-70mm f/2,8 DG OS HSM Art Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Sigma 24-70 mm F2,8 DG HSM OS Art je prémiový objektív so zoomom určený pre najnovšie vysokomegapixelové digitálne zrkadlovky. Konštantná clona 2,8 v celom rozsahu zoomu z neho robí veľmi všestranný nástroj a úplne nový systém optickej stabilizácie (OS) pomáha kompenzovať chvenie fotoaparátu. Napriek bežnej ohniskovej vzdialenosti prináša Sigma 24-70 mm Art novú úroveň použiteľnosti a odolnosti s robustným kovovým tubusom a dôrazom na kvalitu obrazu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€1 329    
Kód tovaru 14455
Značka Sigma
Kategória pre Nikon
Záruka 4 roky
 

Vynikajúci optický výkon, ktorý spĺňa vysoké štandardy radu ARt

 

 

Štvrtá generácia radu Sigma A 24-70 mm f / 2,8 DG OS HSM má optický systém postavený na báze 19 šošoviek usporiadaných do 14 skupín, kde 4 prvky sú asférické šošovky minimalizujúce optické aberácie a 3 sú vyrobené zo skla so zníženým koeficientom rozptylu. SLD *, čo umožnilo zabezpečiť "vynikajúcu optickú kvalitu od stredu po okraje rámu" a minimalizovať prípadné optické chyby. Predný prvok je navyše pokrytý hydrofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje priľnutiu nečistôt a mastnoty na povrch. To uľahčuje udržiavanie čistého povrchu šošovky.

 
Spĺňa najvyššie požiadavky, ktoré v súčasnosti kladú zrkadlovky s ultra vysokým rozlíšením. Má účinnú optickú stabilizáciu, prachotesnú a vodotesnú montáž na kameru a kovový kryt pre zvýšenie pevnosti celej konštrukcie
.

 

 

Je vybavený šošovkami SLD (nízka disperzia) a 4 asférickými šošovkami, ktoré zaisťujú minimalizáciu akýchkoľvek optických aberácií. Asférické šošovky navyše robia rozlíšenie fotografií extrémne vysokým.V porovnaní s predchádzajúcim HSM engine umožňuje zrýchliť prácu o 30%, pričom zaisťuje plynulý chod aj pri slabom osvetlení.

© Alois Eckl

 

Stabilizácia obrazu umožňuje kompenzovať chvenie fotoaparátu aj pri fotografovaní makro snímok, kde je veľmi ľahké dosiahnuť neostré snímky. Zdokonalený Hyper Sonic Motor (HSM) poskytuje mimoriadne stabilný výkon, ktorý predvádza pri vysokých aj nízkych otáčkach. Spolu s optimalizovaným algoritmom AF poskytuje táto funkcia pri fotografovaní vysoko citlivý a presný výkon autofokusu.
 
Sigma 24-70mm f/2.8 OS Art Lens Maximum Blur Example

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 82 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 14
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 37 cm
slnečná clona áno
rozmery 88 mm × 107.6 mm
hmotnosť 1,020g