Sigma 24-70mm f/2,8 DG OS HSM Art Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Vysoko výkonný a svetelný objektív SIGMA 24-70mm f/2.8 , vhodný na fotografovanie krajiny, reportáží, svadieb a všetkých ostatných fotografických žánrov. Ako súčasť série Art v rámci série Global Vision spoločnosti Sigma je tento objektív navrhnutý tak, aby dosiahol skutočne pozoruhodný optický výkon a je ideálny pre tvorivé a umelecké použitie.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
24.8.2022
€1 359    
Kód tovaru 14455
Značka Sigma
Kategória pre Nikon
Záruka 4 roky
 

 

Sigma 24-70 mm F/2,8 DG DN Art - vlastnosti :

Ako súčasť série Art v rámci série Global Vision spoločnosti Sigma je tento objektív navrhnutý tak, aby dosiahol skutočne pozoruhodný optický výkon a je ideálny pre tvorivé a umelecké použitie.

Konštantná f / 2.8 maximálna clona je vhodná pre prácu v podmienkach s nízkym osvetlením a tiež poskytuje väčšiu kontrolu nad polohou zaostrenia pri malej hĺbke ostrosti.

 


V optickom dizajne je použitých 8 prvkov so špeciálnou nízkou disperziou (FLD: 6, SLD: 2) a tromi asférickými prvkami ktoré  pomáhajú znížiť farebné olemovanie a chromatické odchýlky pre lepšiu prehľadnosť a presnosť farieb, rovnako ako sférické aberácie pre zníženie skreslenia a zlepšenú ostrosť v celom rozsahu zoomu.

Predný prvok šošovky je ošetrený povlakom odpudzujúcim vodu a olej, ktorý je prínosom pre prácu v náročnom prostredí.

Nová technológia antireflexných vrstiev "Nano Porous Coating" ešte lepšie eliminuje nažiaduce odlesky a „závoje“.Kruhová membrána s jedenástimi lamelami prispieva k hladkému rozostreniu pozadia.

Tichý, rýchly a presný autofokus, vďaka krokovému motoru s najnovšími algorytmami.

Tento objektív je navyše kompatibilný s technológiou Eye-Detection AF, ktorá sa častejšie používa v zrkadlových kamerách, ktoré sú schopné presne zaostriť v čase portrétnej fotografie. 

 

Okrem toho sú k dispozícii rôzne funkcie, ako je napríklad tlačidlo AFL, ktoré môže priraďovať rôzne funkcie k telu objektívu, prepínač Zoom lock, ktorý je odomknutý operáciou priblíženia, či prepínač AF / MF.

Bajonetový držiak je vyrobený z mosadze pre zaručenie presnosti a trvanlivosti. Navyše, gumové tesnenie je zabudované do konštrukcie objektívu, takže je  odolný proti prachu a striekajúcej vode.

Tento objektív je kompatibilný s voliteľným konektorom Sigma USB Dock pre jemné ladenie rôznych vlastností objektívu a aktualizáciu firmvéru.

ohnisková vzdialenosť 24-70 mm
svetelnosť F/2.8
priemer filtra 82mm
počet lamiel clony 11
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 18-38 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 87,8 mm × 124,9 mm
hmotnosť 830g
Kompatibilita Nikon
typ Zoom