Samyang Xeen 16mm T2.6 Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 4
 
Rozšírte svoje filmárske skúsenosti s týmto video objektívom s vysokou svetelnosťou a vynikajúcimi optickými vlastnosťami. Vďaka tomu získate svetlé a reálne snímky s pôsobivým efektom bokeh.
Filmový objektív Samyang XEEN 16 mm T2,6 so širokým zorným uhlom, navrhnutý špeciálne pre bezzrkadlovky so snímačom full-frame.
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
25.4.2024
€1 699    
Kód tovaru 2580
Značka Samyang
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

 

 OBJAVTE NOVÉ MOŽNOSTI NATÁČANIA FILMOV

Clona T2.6 a výnimočný výkon v rozlíšení 4K+ ešte viac zdôraznia kompozíciu fotografií, na ktorých vám záleží. Objektívy Samyang Xeen 16mm T2.6 majú na rovnakom mieste umiestnené krúžky s funkciou declick, takže výmena objektívu nebude problém. Držiaky sú zameniteľné, čo znamená, že každý objektív môže byť použitý v rôznych fotoaparátoch. Úlohou série XEEN je poskytnúť neporovnateľnú kvalitu kombinovanú s nízkou cenou pre uspokojenie potrieb operátorov kamier bez ohľadu na okolnosti a vybavenie.

 

   
106,9 ° Ultra širokouhlý
Mimoriadne široký uhol umožňuje zachytiť kreatívny priestor mimo toho, čo sa naskytne oku, a zobraziť rozšírený zmysel pre rozmer.

 

Minimalizované efekty odleskov a závojov s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating

Znížením vplyvu zábleskov a závojov na vašich obrázkoch a zároveň zaistením vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.

 

Optimálny dizajn filmovej šošovky

So 114 mm tubusom, FFG a plynulou clonou je to ideálna voľba pre natáčanie filmov.

 

Krásny bokeh s 11 lamelami clony

Obsahuje 11 zaoblených čepelí, dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.

 

Hladký zaostrovací krúžok

Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové ​​a nočné snímanie.

 

Ohnisková vzdialenosť: 16 mm
Svetelnosť: 2.6
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 30 cm
Dĺžka: 117,6 mm
Hmotnosť : 1175 g
Počet lamiel clony: 11
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Nikon
Ohnisko: pevné