Samyang 50 mm f/1.4 AS UMC Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Štandardný manuálny objektív navrhnutý pre digitálne zrkadlovky. Disponuje nízkym clonovým číslom, čo zaisťuje veľmi vysokú svetelnosť. Práve vďaka vysokej svetelnosti sa radí medzi obľúbené objektívy v mnohých odvetviach fotografie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€429    
Kód tovaru 3361
Značka Samyang
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
Objektív s manuálnym zaostrovaním s nízkym F číslom. Objektív môžete presne ovládať pri snímaní v rôznych expozičných prostrediach vrátane relatívne tmavých alebo príliš jasných situácií. Tento objektív obsahuje 9 šošoviek v 6 skupinách vrátane 1 sklenenej asférickej šošovky (ASP) a 1 hybridnej asférickej šošovky (H-ASP), ktoré ponúkajú vysoké rozlíšenie. Najmä H-ASP minimalizuje farebnú aberáciu, aby sa dosiahla výnimočná kvalita obrazu a vysoký kontrast pre stred a roh obrazu, aj keď je clona úplne otvorená. Technológia Ultra Multi Coating (UMC) spoločnosti Samyang Optics optimalizuje prienik svetla a minimalizuje odlesky a duchov. S takouto optickou konštrukciou má minimálnu ohniskovú vzdialenosť 0,45 m na fotografovanie objektov v blízkej vzdialenosti.
K dispozícii je 8 lamiel clony navrhnutých tak, aby boli takmer ako celý kruh, keď je clona zatvorená, čo jasne a krásne vyjadruje hviezdny lúč. Rám objektívu je kompaktný a pevný, pretože je vyrobený z vysoko pevnej hliníkovej zliatiny, takže môžete vytvárať dôveryhodné snímky. Odnímateľná slnečná clona v tvare okvetného lístka tiež minimalizuje odlesky a duchov tým, že chráni šošovku pred nepotrebným svetlom.

 

S jasnou clonou F1,4 zachováva rýchlosť uzávierky v interiéri a pri slabom osvetlení a zaisťuje okamžitú odozvu pri vytváraní efektu rozostrenia, vďaka ktorému objekt vynikne.
 
S minimálnou sférickou aberáciou a skreslením môžete fotografovať s neuveriteľnou presnosťou


Znížením vplyvu zábleskov a závojov na vašich obrázkoch pri zabezpečení vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.
 
Obsahuje 8 zaoblených čepelí, dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.
 
Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové ​​a nočné snímanie.

 

 
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Samyang
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet: i Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-CFull Frame
Svetelnosť: f/1.4
Optický stabilizátor: i Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: Manual Focus
Priemer filtra (mm): 77
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (cm): 45