Samyang 50 mm f/1.4 AS UMC Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Objektív Samyang 50mm F1.4 Nikon je štandardná manuálna objektív navrhnutý pre digitálne zrkadlovky. Disponuje nízkym clonovým číslom, čo zaisťuje jeho veľmi vysokú svetelnosť. Práve vďaka vysokej svetelnosti sa radí medzi obľúbené objektívy a to v mnohých odvetviach fotografie.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
24.8.2022
€429    
Kód tovaru 3361
Značka Samyang
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Konštrukcia objektívu sa skladá z 9 členov v 6 skupinách zahŕňajúce 1 asférický člen (ASP) a 1 hybridný asférický člen (H-ASP) s cieľom ponúknuť najvyššie možné rozlíšenie. Hybridný asférický člen znižuje farebnú aberáciu na zabezpečenie perfektnej obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorenej clony.

Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) je použitá k optimalizácii prieniku svetla a zníženie nežiaducich zábleskov a tieňov. Vďaka tejto optickej konštrukcii disponuje minimálna zaostrovacia vzdialenosťou 0,45 k zachytenie subjektov v blízkej vzdialenosti.

Hybridný asférický člen (H-ASP)

Hybridné asférické členy slúžia na zníženie farebnej aberácie a na zabezpečenie perfektné obrazovej kvality a vysokého kontrastu k stredu a rohu snímky aj v prípade plne otvorenej clony.

Asférický člen (ASP)

Asférické členy účinne optimalizujú aberáciu na zabezpečenie vynikajúceho rozlíšenie, ostrosti a kontrastu na všetkých snímkach.

Široký a jemný ostriaci prstenec

Vďaka tomuto ozubenému zaostrovania prstencami zaobstaráte precízne a ostré snímky v každej situácii.

Technológia povrchovej úpravy Ultra Multi Coating (UMC)

Firma Samyang Optics využíva vlastnú technológiu povrchovej úpravy UMC k redukciu zábleskov a tieňov pre zachytenie jasných a sviežich farebných snímok.

8 lamelová kruhová clona

8 lamelová clona si udržuje takmer kruhový tvar aj v uzavretom stave a znázorňuje slnečný lúč rovnako žiarivo ako svetlo hviezd.