Samyang 24mm T1,5 VDSLR II Nikon

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Objektív Samyang 24mm T1.5 VDSLR II Nikon je širokouhlý manuálne video objektív navrhnutý pre bezzrkadlovky s výmennými objektívmi. Objektív je starostlivo navrhnutý pre vytváranie profesionálnych filmov a videí.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€569    
Kód tovaru 2625
Značka Samyang
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

VYSOKOKVALITNÝ OBJEKTÍV S RÝCHLOU OHNISKOVOU VZDIALENOSŤOU OPTIMALIZOVANÝ PRE BRILANTNÝ POHYBLIVÝ OBRAZ

 

Širokouhlý filmový objektív s manuálnym zaostrovaním

Samyang Optics 24mm T1.5 VDSLR ED AS IF UMC II je širokouhlý filmový objektív s manuálnym zaostrovaním navrhnutý pre veľkosti snímačov s plným rámom.

 

Vlastnosti filmového objektívu

Samyang 24mm T1.5 VDSLR ED AS IF UMC II je starostlivo navrhnutý pre profesionálne filmové a video práce, takže zaostrovací krúžok je nainštalovaný pre systém sledovania zaostrenia. Clonu môžete meniť ticho a plynulo pomocou odpojeného krúžku clony. Na oboch stranách šošovky sú vyznačené čísla T, ktoré určujú skutočnú hodnotu priepustnosti svetla a mierka vzdialenosti, aby sa film natáčal oveľa presne. Objektív pracuje v manuálnom systéme clony s nízkym T číslom, čo umožňuje prirodzené snímanie pri rôznych svetelných podmienkach.

 

Optické vlastnosti

Tento objektív obsahuje 13 šošoviek v 12 skupinách vrátane 4 šošoviek s extra nízkym rozptylom (ED) a 2 sklenených asférických šošoviek (ASP). ED šošovky 24 mm T1.5 II účinne riadia rozptyl svetla, aby sa zabránilo odleskom a duchom. Šošovky ASP minimalizujú farebnú aberáciu, aby sa dosiahla výnimočná kvalita obrazu a vysoký kontrast pre stred a roh obrazu, aj keď je clona úplne otvorená. Technológia Ultra Multi Coating (UMC) spoločnosti Samyang Optics optimalizuje prienik svetla, aby sa minimalizovalo odlesky a duchov. Samyang 24mm T1.5 II je známy pre svoj krásny a jemný bokeh.

 

Hardvérové ​​vlastnosti

Rám Samyang 24mm T1.5 II je kompaktný a pevný, pretože je vyrobený z vysoko pevnej hliníkovej zliatiny, takže dôveryhodné zábery možno zachytiť aj v horšom prostredí. Odnímateľná slnečná clona v tvare okvetného lístka tiež chráni objektív pred zbytočným svetlom. K dispozícii pre 9 držiakov fotoaparátu: Canon EF, Nikon F, Pentax K, Sony A, Canon M, Fujifilm X, Samsung NX. Sony E, MFT

 

Rad objektívov Samyang Optics VDSLR

Samyang 24mm T1.5 II je jedným z radu objektívov Samyang Optics VDSLR pre veľkosť obrazového snímača s plným rámom. Šošovky vytvárajú rovnakú farbu obrazu a majú zjednotené umiestnenie clony a zaostrovacieho krúžku na maximalizáciu pohodlia pri filmovaní. 

 
 

Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 24 mm
Svetelnosť: 1,5
Konštrukcia objektívu: 13 členov v 12 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 25 cm
Dĺžka: 123,5 mm
Hmotnosť: 640 g
Maximálna clona (T): 22
Typ bajonetu: Nikon
Ohnisko: pevné