Nikon Nikkor Z 24mm f/1.8 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Neuveriteľne jasný a ostrý širokouhlý objektív optimalizovaný pre revolučnú schopnosť zhromažďovania svetla prelomového bajonetu Z od spoločnosti Nikon. Zachyťte pokoj scénického výhľadu alebo krásny environmentálny kontext obľúbeného portrétu. NIKKOR Z 24 mm f/1,8 S zvláda širokouhlé aplikácie s nádherným rozlíšením v celom zábere a prirodzene jemným bokehom. Ideálne pre krajiny, mestské panorámy, environmentálne portréty, architektúru a skupinové zábery s jasnou a rýchlou clonou f/1,8, vďaka ktorej je mimoriadne všestranný pri slabom osvetlení. Je to tiež základ pre video aplikácie, pokrývajúci nevyhnutné zábery a oveľa viac.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
11.3.2024
€949    
Kód tovaru 3728
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

POHLCUJÚCE PRÍBEHY

 

 

S línia

Objektívy radu S, ktoré sú vrcholom neustále sa rozširujúceho radu objektívov NIKKOR Z, posúvajú tradíciu optickej dokonalosti a inovácií spoločnosti Nikon do bezprecedentných nových výšin. Špičkový výkon a rozlíšenie. Sofistikované funkcie a ovládateľnosť. Špecializované technológie a vylepšenia spoľahlivosti. To všetko pri plnom využití výhod monumentálneho bajonetu Nikon Z a pri dodržaní najprísnejších noriem kvality obrazu a konštrukcie.

 

Očarujúce široké zábery bez skreslenia

Zachyťte oveľa viac scény s čistotou a ostrosťou v celom zábere. 24 mm sa považuje za výnimočnú ohniskovú vzdialenosť na vytváranie rozsiahlych záberov, s objektmi alebo bez nich, a schopnosť objektívu NIKKOR Z 24 mm f/1,8 S produkovať ostrosť od okraja po okraj aj pri najširšej clone ho robí neoceniteľným pre širokouhlé zábery. aplikácie aj pri slabom osvetlení.

 

Úchvatné famózne zábery a ďalšie

Ako videoobjektív NIKKOR Z 24 mm f/1,8 S žiari ako základ pre neuveriteľne stabilné zábery z ruky, ako aj dokonalo skomponované široké zábery prostredia a rozhovory s pocitom miesta. Jeho vynikajúce ovládanie clony poskytuje plynulé zmeny expozície bez dojmu „prešľapovania“ pri prechode z interiéru do exteriéru počas toho istého záberu.

 

Špičkový optický výkon

Prvok s extra nízkym rozptylom (ED) koriguje chromatické aberácie (optické farebné defekty). Nano Crystal Coat (N) prakticky eliminuje odlesky, duchov a kómu. A optické vylepšenia bajonetu Z a S-Line vykresľujú bodové svetelné zdroje ostrejšie ako kedykoľvek predtým bez obvyklého skreslenia v tvare diamantu – ideálne pre environmentálne portréty, nočné scenérie a ďalšie.

 

Jas od okraja po okraj

Jednou z mnohých výhod väčšieho držiaka Z je jeho schopnosť udržať rovnomerné osvetlenie, najmä v rohoch rámu. Výsledkom sú jasné, rovnomerné expozície s minimálnou vinetáciou.

 

Multi-Focus systém

Jemne detailná fotografia s vysokým rozlíšením môže byť niekedy náchylná na aberácie objektívu, ako je farebné lemovanie, najmä na blízko. Objektív NIKKOR Z 20 mm f/1,8 S obsahuje úplne nový systém viacnásobného zaostrovania pozostávajúci z dvoch presne synchronizovaných pohonných jednotiek automatického zaostrovania, ktoré poskytujú rýchle a presné automatické zaostrovanie a výrazne znižujú aberácie, a to aj pri zaostrovaní blízko objektu.

 

Neochvejné automatické zaostrovanie

Zaostrovanie, ktoré je poháňané ultra tichým krokovým motorom a vylepšeným dodatočným svetlom, ktoré zachytáva Z Mount, je rýchle, tiché a presné. Skvelé pre fotografie; ešte lepšie pre video.

 

Odolný voči prachu a vlhkosti

Rozsiahle utesnené, aby sa zabránilo vniknutiu prachu a vlhkosti, najmä okolo všetkých pohyblivých častí tubusu objektívu, pre bezstarostnú odolnosť.

 

Dual Detect 5 Axis VR

Používa špičkový systém stabilizácie obrazu zabudovaný vo fotoaparáte až na 5 zastavení korekcie sklonu, nakláňania, vybočenia, X a Y pri použití s kamerami Z, ktoré sú vybavené VR priamo vo fotoaparáte. Dodatočná elektronická VR (e-VR) počas snímania videa.

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Nikon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Nikon Z
Vhodný pre formát snímača: APS-CFull Frame
Svetelnosť: f/1.8
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: STM
Priemer filtra: 77 mm
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.): Formát FX: 84°, formát DX: 61°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny): 12 prvkov v 10 skupinách
Počet lamiel clony: 9 (okrúhly otvor clony)
Maximálna clona: f/16
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m): 0,25 m od obrazovej roviny
Maximálne priblíženie (x): Približne 0,15x
Stabilizácia obrazu: -
Priemer filtra (mm): 72 mm
Max. priemer x dĺžka (mm): Približne 78 mm (maximálny priemer) × 96,5 mm (vzdialenosť od príruby bajonetu objektívu na fotoaparáte)
Hmotnosť (g): Približne 470 g
Kryt objektívu: LC-72B
Clona objektívu: HB-88
Pevné puzdro: CL-C1