Nikon Nikkor Z 24-120 mm f/4 S

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Vďaka nízkej hmotnosti, pokročilému optickému dizajnu a širokému rozsahu ohniskových vzdialeností je Nikon Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S mimoriadne všestranný objektív pre cestovateľov. Od spontánnych výletov až po dlho plánované fotografické výlety, pohodlne rozšírte možnosti snímania fotografií a videa..

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€1 079    
Kód tovaru 3214
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

RÔZNE MIESTA. ČERSTVÁ INŠPIRÁCIA.

 

 
Tento ľahký transfokačný objektív série S so širokým rozsahom ohniskových vzdialeností ponúka všestrannosť a pohodlie bez kompromisov v kvalite obrazu. Každý záber je zachytený v úžasných detailoch a konštantná clona f/4 vám dáva kreatívnu flexibilitu, či už fotografujete na krátke, štandardné alebo dlhé ohniskové vzdialenosti.
 
obiektyw nikon nikkor z 24-120mm f/4 s
 

 

Každá ohnisková vzdialenosť rozpráva príbeh

Rozľahlé krajiny, pôsobivá architektúra, živé pouličné fotografie, podmanivé portréty – a oveľa viac. Mimoriadne všestranný rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 120 mm vám umožňuje snímať z rôznych uhlov pohľadu bez nutnosti výmeny objektívu.
 
nikon nikkor z 24-120mm f/4 s

 

 

Širšie možnosti snímania, horšie nositeľné

Pre objektív s tak širokým ohniskovým rozsahom je Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S mimoriadne praktický. Pri komponovaní záberu môžete stáť na mieste alebo sa voľne pohybovať. S takýmto kompaktným a všestranným zoomovým objektívom máte na výber.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Kdekoľvek pôjdeš

Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento vysoko kvalitný objektív Nikon Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S dokonalým spoločníkom na každom výlete. Je utesnený, aby sa zabránilo prachu a postriekaniu, a fluórová vrstva Nikon na prednej šošovke chráni pred nečistotami a uľahčuje čistenie.
 
nikon z 24-120mm f/4 s
 

 

Výnimočná kvalita fotografií

S objektívom s týmito schopnosťami môžete voľne vyhľadávať scény, ktoré iní nezachytia. Odvážne strieľajte priamo proti silným zdrojom svetla. Zachyťte efektné scény fotografovaním proti svetlu. Nechajte svoj objekt vyniknúť jemným, krémovým rozostrením pozadia. Objektív NIKKOR Z 24-120 mm f / 4 S rozširuje vaše možnosti snímania tým, že vám umožňuje snímať snímky s úžasnou ostrosťou a podmanivým rozlíšením naprieč rámom.
 
nikkor z 24-120mm f/4 s
 
 
 
Konzistentné úvahy o clone v celom rozsahu zoomu

Konštantná maximálna clona f/4 umožňuje vynikajúcu tvorivú slobodu pri fotografovaní alebo filmovaní. Snímajte portréty a detailné zábery s väčšou hĺbkou ostrosti v celom rozsahu zoomu. Počas snímania zmeňte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.
 
nikon z 24-120
 
 
 
Priblížte sa

Malá minimálna zaostrovacia vzdialenosť a maximálny pomer reprodukcie 0,39 vám umožňujú vyplniť rámček detailmi. Extrahujte objekty na širokom pozadí alebo experimentujte s komprimovanou perspektívou: môžete snímať už zo vzdialenosti 0,35 m v celom rozsahu priblíženia.
 
jma714da
 
 
 
Vzrušujúci kontrast

Nanokryštalické a ARNEO povlaky Nikon zachytávajú vysoko kontrastné snímky, čím účinne redukujú záblesky a odrazy spôsobené svetlom z rôznych smerov. Vytvárajte nádherné zábery aj pri snímaní scén so svetelnými zdrojmi žiariacimi priamo na rám.
 
Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Ideálny na filmovanie

Nikkor Z 24-120 mm f / 4 S je skvelý objektív na filmovanie. Automatické zaostrovanie je plynulé a tiché, prakticky nedochádza k posunu zaostrenia ani dýchaniu objektívu. Keď sa pohybujete z interiéru do exteriéru alebo medzi tmavými a svetlými scénami, ovládanie stabilnej expozície umožňuje prirodzené nastavenie jasu pre krásne a prirodzene vyzerajúce zábery.
 
.Nikkor Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Konfigurovateľný ovládací krúžok

Parametre snímania je možné jednoducho nastaviť priamo z objektívu. Tichý ovládací krúžok možno použiť na zmenu nastavení, ako je clona, ​​ISO a kompenzácia expozície. Okrem toho môžete Fn tlačidlu objektívu priradiť bežne používané funkcie.
 
Nikon Z 24-120mm f/4 S
 
 
 
Viacmotorové AF

Viacmotorové automatické zaostrovanie používané v objektívoch série Z obsahuje dva presne synchronizované motory automatického zaostrovania pre rýchle zaostrovanie a radikálnu korekciu aberácie objektívu v celom rozsahu zoomu. Zachytíte ostré snímky s vysokým kontrastom aj zblízka.
 
Obiektyw Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S JMA714DA
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-100 mm
svetelnosť f/4
priemer filtra 77 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9 (zaoblené)
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 35 cm
slnečná clona HB-102 (v balení)
rozmery 84 x 118 mm
hmotnosť 630 g
Kompatibilita Nikon Z