Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.4G

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Skutočne všestranný vysokovýkonný objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G je voľbou pre profesionálnych a serióznych fotografov pre krajiny, nočné scény, interiéry, svadby, fotožurnalistiku, astrofotografiu a ďalšie. Ohnisková vzdialenosť 35 mm poskytuje prirodzený uhol pohľadu, podobný vnímaniu ľudského oka. S ultra rýchlou clonou f/1,4 tento objektív pomôže zachytiť nádherné snímky s malou hĺbkou ostrosti aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
30.3.2023
€1 679    
Kód tovaru 13312
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

 

JASNOSŤ A BRILANTNOSŤ V AKOMKOĽVEK SVETLE

 

Dychberúca jasnosť
Zachyťte úžasné zábery s úchvatnou čistotou dlho po západe slnka. Objavte jemné jemnosti slabo osvetlenej miestnosti. Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G poskytuje živé snímky za akýchkoľvek svetelných podmienok. Jeho rýchla maximálna clona zaisťuje jasný obraz v hľadáčiku, ako aj nádherné rozmazanie pozadia a jeho 35 mm mierna širokouhlá perspektíva vytvára presvedčivé pohľady.

Photo of a cowboy with two kids under a cloudy sky, shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G lens
 
 

Špičková kvalita obrazu
AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G, optimalizovaný pre ostrosť od okraja po okraj na digitálnych jednookých zrkadlovkách formátu FX aj DX, kombinuje vynikajúcu optiku NIKKOR a najnovšie technológie objektívov Nikon. Exkluzívna vrstva Nano Crystal Coat (N) a asférický prvok objektívu (AS) od spoločnosti Nikon prakticky eliminujú duchov, záblesky, kómu a iné typy aberácií pri fotografovaní so širšími clonami. Silent Wave Motor (SWM) a Rear Focusing (RF) umožňujú rýchle, plynulé, presné a tiché automatické zaostrovanie a pohodlný prepínač manuálneho/automatického zaostrovania (M/A) umožňuje bezproblémové ovládanie systému automatického zaostrovania. Jednoducho povedané, AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G je pokročilý objektív pre pokročilé digitálne jednooké zrkadlovky.

Photo of a baby smiling, lying on a fur blanket shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
 
 
Prvotriedna kvalita obrazu pre najostrejšie detaily
Vďaka schopnostiam pri slabom osvetlení a 63-stupňovému uhlu záberu na FX DSLR môže byť AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G jedným z najužitočnejších prvotriednych objektívov, ktoré spoločnosť Nikon ponúka. Ak si vyberiete len jeden rýchly objektív, na ktorý ste čakali.
 
Photo of a musician's hands on a guitar, shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
 

Rýchle sklo pripravené na akciu
Objektív AF-S NIKKOR 35 mm f/1,4G možno použiť na krajinky, portréty, cestovanie, pouličnú fotografiu, fotografickú žurnalistiku, dostupné svetlo a vždy, keď       je  potrebné oddeliť objekt v popredí od pozadia.         

  Photo of goats in a tree shot with the AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G lens

Tichý vlnový motor Nikon, ktorý predstavuje významný pokrok v technológii objektívov AF.

Režim zaostrovania, ktorý umožňuje prepnutie z automatického na manuálne zaostrovanie prakticky bez oneskorenia jednoduchým otočením zaostrovacieho krúžku na objektíve.

Antireflexná vrstva vyvinutá spoločnosťou Nikon, ktorá prakticky eliminuje odrazy vnútorného prvku šošovky v širokom rozsahu vlnových dĺžok.

Systém, pri ktorom sa pri zaostrovaní pohybuje iba zadná skupina šošoviek, čím sa eliminujú zmeny fyzickej dĺžky objektívu pri zaostrovaní a umožňuje sa rýchlejšie zaostrovanie. Takéto šošovky sú označené RF na tubuse šošovky.

Asférické prvky šošovky, tento typ šošovky využíva nesférické povrchy na jednej alebo oboch stranách skla, aby sa eliminovali určité typy aberácií šošovky.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35 mm
svetelnosť F / 1.4
priemer filtra 67mm
obrazový stabilizátor Nie
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 10 / 7
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
odolnosť voči prachu a vlhkosti horčíkové telo odolné voči počasiu
rozmery 8,3 × 8,95 cm
hmotnosť 600 g
Kompatibilita pre Nikon