Nikon AF-S Nikkor 28mm f/1.8G

2 hodnotenia
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G je vítaným prírastkom do série objektívov formátu FX s pevným ohniskom od spoločnosti Nikon. Je vybavený novou optickou konštrukciou, ktorá z neho robí dokonalý doplnok dnešných digitálnych jednookých zrkadloviek s vysokým rozlíšením. Jeho vysoká svetelnosť (f/1,8) umožňuje snímať v zhoršených svetelných podmienkach ostrejšie zábery a ponúka úžasný bokeh. Nová optická konštrukcia vedie k nádherne vykresleným snímkam.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
Môžeme doručiť do
27.10.2021
€599    
Kód tovaru 15168
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Širokouhlý objektív formátu FX s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm (42 mm, ak sa používa s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX).

  • Vysoká svetelnosť f/1,8: umožňuje dosiahnuť nádherne plynulý efekt skresleného pozadia, ostrejšie snímky pri slabom osvetlení a jasnejší obraz v hľadáčiku.
  • Vysokovýkonná optická konštrukcia: ponúka ostré a nádherne vykreslené snímky na podporu výkonu digitálnej jednookej zrkadlovky s vysokým rozlíšením.

 

Dva asférické optické prvky minimalizujú optické vady a korigujú skreslenie obrazu, ktoré sa vyskytuje u širokouhlých objektívov.

Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat efektívne zamedzuje reflexom a závoju.

Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) umožňuje tiché a presné automatické zaostrovanie.

K dispozícii sú dva režimy zaostrovania: M/A (automatické zaostrovanie s možnosťou manuálneho doostrenia) a M (manuálne zaostrovanie). Ľahké a kompaktné telo.

Kovový bajonet objektívu utesnený proti vplyvom počasia.