Nikon AF-S NIKKOR 24mm f/1.8G ED

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Pohodlný a všestranný širokouhlý objektív AF-S NIKKOR 24 mm f/1,8G ED od spoločnosti Nikon ponúka široké zorné pole spolu s jasnou maximálnou clonou f/1,8 pre prácu v rôznych prostrediach. Jeho optická konštrukcia obsahuje asférické prvky aj prvky s mimoriadne nízkym rozptylom, ktoré pomáhajú minimalizovať sférické a chromatické aberácie, aby sa dosiahol vysoký stupeň ostrosti a čistoty. K dispozícii sú aj povrchy Nano Crystal a Super Integrated Coatings, ktoré zvyšujú kontrast a presnosť farieb znížením odleskov a závojov. Silent Wave Motor navyše poskytuje rýchle, presné a tiché automatické zaostrovanie spolu s trvalým manuálnym zaostrovaním.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
16.12.2022
€715    
Kód tovaru 13297
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Získajte širší pohľad na svet


S rýchlym širokouhlým objektívom, akým je AF-S NIKKOR 24 mm f/1,8G ED, môžete vytvárať a zachytávať nové vzrušujúce typy fotografií a videí. Diváci sú vtiahnutí do dramatickej širokej perspektívy krajiny, mrakodrapov a interiérov. Jedlo, kvety, vozidlá, šperky, nástroje a ďalšie vyskakujú z rámu na jemne rozostrenom pozadí alebo popredí. Environmentálne portréty nadobúdajú nový dramatický pocit s prehnanou hĺbkou ostrosti. Či už fotografujete digitálnou zrkadlovkou formátu DX alebo FX, pre umenie alebo na zachytenie svojej vášne, za denného svetla alebo za súmraku, AF-S NIKKOR 24 mm f/1,8G ED rozšíri vaše kreatívne možnosti.

 

 
Krásne širokouhlé zábery

Optický výkon ďalšej úrovne
Využite plný potenciál svojej digitálnej zrkadlovky Nikon s vysokým rozlíšením. AF-S NIKKOR 24 mm f/1,8G ED v kombinácii s nanokryštálovou vrstvou (N), sklom s mimoriadne nízkym rozptylom (ED) a asférickými (AS) prvkami objektívu vytvára extrémnu ostrosť prakticky bez závoja, odleskov alebo skreslenia – dokonca aj pri vzdialených okrajoch rámu. Žasnúť nad každou fotkou a videom.
AF-S NIKKOR 24mm f/1.8G ED photo of a cityscape and bridge over a river
Všestrannosť a rýchlosť

Kombinácia širokouhlej perspektívy a rýchlej clony f/1,8 otvára vzrušujúce nové možnosti snímania. Nechajte svoj objekt vyniknúť na jemne rozmazanom pozadí alebo popredí. Zväčšite hĺbku ostrosti jednoduchým priblížením sa k objektu. Zachyťte dramatické západy slnka alebo mrakodrapy pri slabom osvetlení – dokonca aj fotografie hviezd – s vynikajúcou kvalitou obrazu. Rozšírte si obzory.
Composite of two photos - a portrait of a man outside a small house and city architecture shot with the AF-S NIKKOR 24mm f/1.8G ED lens
Vybudujte si rýchly systém objektívov

Celoformátové objektívy Nikon s ohniskom f/1,8
Využite rovnakú kvalitu obrazu, možnosti pri slabom osvetlení a nádherne rozmazané pozadie ako na objektíve AF-S NIKKOR 24 mm f/1,8G ED pri iných všestranných ohniskových vzdialenostiach: 20 mm pre dramatickú perspektívu a maximálnu hĺbku ostrosti, 28 mm pre cestovanie a krajiny, 35 mm pre klasické pohľady na dokument, 50 mm pre prirodzenú perspektívu alebo 85 mm pre portréty. Len Nikon ponúka taký široký systém rýchlych f/1,8 plnoformátových objektívov.
grouping of six f/1.8 NIKKOR lenses
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 24 mm
svetelnosť F / 1.8
priemer filtra 72 mm
obrazový stabilizátor Nie
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 12 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 23 cm
slnečná clona HB-76
odolnosť voči prachu a vlhkosti -
rozmery 7,75 x 8,3 cm
hmotnosť 355 g
Kompatibilita pre Nikon