Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 15
 

AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR, navrhnutý pre maximálnu všestrannosť, vám dáva slobodu pri snímaní širokouhlých záberov, detailov a všetkého medzi tým s jediným objektívom. Vďaka vylepšenej optike, pokročilej redukcii vibrácií a technológii Silent Wave Motor (SWM) ponúka tento prenosný umelec úžasnú rýchlosť automatického zaostrovania a kvalitu obrazu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
11.10.2023
€999    
Kód tovaru 14788
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

 

 

 

 

PEVNÝ OBJEKTÍV SO ŠTANDARDNÝM PRIBLÍŽENÍM F/4 S VÄČŠÍM DOSAHOM TELEOBJEKTÍVU

 
 

Tento vylepšený, pokročilý 5x štandardný (24 mm) až teleobjektív (120 mm) zoom poskytuje ohromujúcu kvalitu obrazu pri akejkoľvek clone alebo ohniskovej vzdialenosti. Telo objektívu je pôsobivo tenké a kompaktné, napriek tomu, že má zabudovanú redukciu vibrácií (VR II) a množstvo pokročilých technológií objektívov Nikon. AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je štandardný objektív so zoomom s výnimočnou užitočnosťou a hodnotou, najmä pre používateľov formátu FX.

Woman wearing a venetian mask, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Otvorte svet možností

AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je všestranným doplnkom do vašej zbierky objektívov. Jeho 5-násobné priblíženie uľahčuje zachytávanie úžasných krajín, portrétov, svadobných fotografií a vzdialených objektov pri cestovaní. Pre nádherné snímky a pôsobivé rýchlosti na akúkoľvek vzdialenosť vám sofistikovaný dizajn umožňuje zachovať maximálnu clonu f/4 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

 

Vynikajúce obrazy prostredníctvom inovácie

Najmodernejšie optické prvky umožňujú tomuto objektívu naplno využiť potenciál našich digitálnych zrkadloviek. Sklenené prvky s extra nízkym rozptylom minimalizujú chromatické aberácie, zatiaľ čo vrstva Nano Crystal Coat redukuje duchov a odlesky a vytvára fotografie a videá s vynikajúcim kontrastom a farbami v širokom rozsahu svetelných prostredí.

Puddle on the streets of Venice, taken with Nikon 24-120mm f/4G

 

Ostrý záber

Naša sofistikovaná stabilizácia obrazu s redukciou vibrácií znižuje rozmazanie spôsobené chvením fotoaparátu. To zvyšuje výkon o 3,5 kroku*, čím poskytuje vynikajúcu ostrosť pri fotografovaní z ruky alebo keď je osvetlenie horšie ako ideálne.

 

 

Kompaktný a pritom výkonný

Tenký 5-násobný zoom s pevnou clonou f/4
AF-S NIKKOR 24-120 mm f/4G ED VR je perfektný objektív so štandardným zoomom formátu FX pre krajiny, portréty, svadby a vzdialené objekty, ktorý ponúka konštantnú maximálnu clonu na udržanie nastavení expozície v celom rozsahu priblíženia a stabilizáciu obrazu VR II. na umocnenie vášho ručného snímania.

Pokročilý a pozoruhodný

Technológia objektívov Nikon pre výnimočný výkon v akomkoľvek prostredí
AF-S NIKKOR 24–120 mm f/4G ED VR je pokročilý objektív pre pokročilé digitálne jednooké zrkadlovky. Môže sa pochváliť mnohými najnovšími technológiami objektívov Nikon: stabilizácia obrazu VR II (redukcia vibrácií), exkluzívny motor Nikon Silent Wave Motor (SWM), 2 prvky s extra nízkym rozptylom (ED), Nano Crystal Coat (N), Super Integrated Coating (SIC) a niekoľko ďalších pre konzistentný, výnimočný výkon v štúdiu alebo v teréne.

 

Redukcia vibrácií

Technológia zabudovaného objektívu od spoločnosti Nikon, ktorá zlepšuje stabilitu obrazu automatickou kompenzáciou otrasov fotoaparátu. Objektívy, ktoré ponúkajú VR, budú mať na tubuse skratku VR.

 

Silent Wave Motor

Objektívy AF-S NIKKOR sú vybavené tichým vlnovým motorom Nikon, ktorý predstavuje významný pokrok v technológii objektívov AF.

 

Nano Crystal Coat


Antireflexná vrstva vyvinutá spoločnosťou Nikon, ktorá prakticky eliminuje odrazy vnútorného prvku šošovky v širokom rozsahu vlnových dĺžok.

 

ED (extra-nízke disperzné) sklo

Optické sklo vyvinuté spoločnosťou Nikon, ktoré sa používa s normálnym optickým sklom v teleobjektívoch na dosiahnutie optimálnej korekcie chromatických aberácií.

 

AS

AS znamená asférické prvky šošovky. Tento typ šošovky využíva nesférické povrchy na jednej alebo oboch stranách skla, aby sa eliminovali určité typy aberácií šošovky.

 
M/A

Vybrané objektívy NIKKOR majú režim zaostrovania, ktorý umožňuje prepnutie z automatického na manuálne zaostrovanie prakticky bez oneskorenia jednoduchým otočením zaostrovacieho krúžku na objektíve.
 
 
IF objektív

Objektív NIKKOR, v ktorom sa počas zaostrovania posúva iba vnútorná skupina objektívov. Tieto šošovky budú na tubuse objektívu označené skratkou IF.

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24 - 120 mm
svetelnosť F / 4
priemer filtra 77 mm
obrazový stabilizátor Ano (typ VR II)
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona HB-53
odolnosť voči prachu a vlhkosti Ano
rozmery 8,4 × 10,35 cm
hmotnosť 710 g
Kompatibilita pre Nikon