Nikon AF-S 20mm f/1,8G ED

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 9
 

S ultraširokouhlým záberom 20 mm objektívu môžete voľne zachytávať rozľahlú krajinu a architektúru, svadobné hostiny, celú skupinu na pódiu, zábery z davu a oveľa viac. Pridajte k tomuto pohľadu možnosti pri slabom osvetlení a možnosti snímania sú takmer nekonečné. Predstavujeme AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED, kompaktný a ľahký objektív formátu FX, ktorý kombinuje ultraširokouhlú perspektívu s ohniskovou vzdialenosťou 20 mm, schopnosti pri slabom osvetlení a malú hĺbku ostrosti s f/1,8 maximum. clona a vynikajúce optické vlastnosti pokročilého primárneho objektívu NIKKOR. Či už snímate fotografie, HD video, časozberné sekvencie alebo zábery hviezd na digitálnej jednookej zrkadlovke formátu FX alebo DX.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€779    
Kód tovaru 14887
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

ROZŠÍRTE Svoj KREATÍVNY POTENCIÁL

 
 
 
Zachyťte epické pohľady
 

Objektív AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED poskytuje zorný uhol 20 mm, 94° (ekvivalent 30 mm, 70° na fotoaparátoch formátu DX), ktorý je ideálny na fotografovanie alebo snímanie pohybu. Vďaka 7,8-palcovej schopnosti zaostrenia na blízko môžete pracovať v stiesnených priestoroch alebo sa priblížiť k objektu, aby ste zvýraznili svoje ohnisko. Z diaľky vám AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED umožní získať široké a rozsiahle výhľady do záberu. Videotvorcovia budú radi používať svoju digitálnu jednookú zrkadlovku Nikon a tento kompaktný, ľahký objektív na vytváranie záberov, sekvencie z pohľadu prvej osoby a B-Roll zábery.

 

Zvýšte svoje možnosti snímania
 

Pri maximálnej clone f/1,8 vytvára AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED nádherne rozmazané pozadie na vašich fotografiách a HD videách a umožňuje vám snímať pri nižších nastaveniach ISO, aby ste si zachovali vysokú kvalitu obrazu. V situáciách so slabým osvetlením sa otvorením clony na f/1,8 tiež zvýši rýchlosť uzávierky, aby sa zabránilo chveniu fotoaparátu a rozmazaniu pohybu.

AF-S-NIKKOR-20mm-f-1.8G-ED-Lens-Sample-Images2

 

Všestranný, výnimočný výkon
 
Objektív AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED je navrhnutý tak, aby z digitálnych jednookých jednookých jednookých jednookých zrkadloviek Nikon s vysokým rozlíšením čerpal špičkový výkon pri fotografovaní aj v aplikáciách HD videa. Asférické (AS) prvky šošovky a prvky zo skla s mimoriadne nízkym rozptylom (ED) s vrstvou Nano Crystal Coat (N) bojujú proti sagitálnemu odlesku a chromatickej aberácii pre vynikajúce a ostré vykreslenie v celom zábere. Inovatívny motor Silent Wave Motor (SWM) od spoločnosti Nikon využíva ultrazvukové vlny na rýchle a presné takmer tiché automatické zaostrovanie už vo vzdialenosti 7,8 palca (0,2 metra) od objektu.
 
Nikon AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED - Photography Life
 
 
 
Širokouhlý prírastok do kolekcie prvotriednych objektívov Nikon formátu f/1,8 FX
 
Rodina rýchlych objektívov Nikon s primárnou ohniskovou vzdialenosťou formátu FX teraz pokrýva takmer akúkoľvek situáciu pri fotografovaní alebo kreatívne potreby. AF-S NIKKOR 20 mm f/1,8G ED sa pripája k 28 mm, 35 mm, 50 mm a 85 mm verziám a poskytuje fotografom a kameramanom všestrannú kolekciu ohniskových vzdialeností s pozoruhodne konzistentným optickým výkonom a ovládaním expozície. Prepínajte medzi objektívmi bez premeškania.
Fotografie piatich objektívov série objektívov Nikon f/1,8
 • AS

  AS

  AS znamená asférické prvky šošovky. Tento typ šošovky využíva nesférické povrchy na jednej alebo oboch stranách skla, aby sa eliminovali určité typy aberácií šošovky.
   
 • ED (extra-nízke disperzné) sklo

  ED (EXTRA-NÍZKE DISPERZNÉ) SKLO

  Optické sklo vyvinuté spoločnosťou Nikon, ktoré sa používa s normálnym optickým sklom v teleobjektívoch na dosiahnutie optimálnej korekcie chromatických aberácií.
   
 • Nano Crystal Coat

  NANO CRYSTAL COAT

  Antireflexná vrstva vyvinutá spoločnosťou Nikon, ktorá prakticky eliminuje odrazy vnútorného prvku šošovky v širokom rozsahu vlnových dĺžok. Nano Crystal Coat rieši duchovné efekty spôsobené červeným svetlom a účinne redukuje duchov a záblesky spôsobené svetlom vstupujúcim do šošovky diagonálne.
   
 • Systém zadného zaostrovania

  SYSTÉM ZADNÉHO ZAOSTROVANIA

  Systém, pri ktorom sa pri zaostrovaní pohybuje iba zadná skupina šošoviek, čím sa eliminujú zmeny fyzickej dĺžky objektívu pri zaostrovaní a umožňuje sa rýchlejšie zaostrovanie. Takéto šošovky sú označené RF na tubuse šošovky.
   
 • Silent Wave Motor

  SILENT WAVE MOTOR

  Objektívy AF-S NIKKOR sú vybavené motorom Silent Wave Motor (SWM) od spoločnosti Nikon. Táto technológia premieňa „cestovné vlny“ na rotačnú energiu na zaostrenie optiky. To umožňuje vysokorýchlostné automatické zaostrovanie, ktoré je mimoriadne presné a super tiché.