Nikon AF-S 18-105mm f/3,5-5,6G DX ED VR

7 hodnotení
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Kompaktný, cenovo dostupný a výkonný približovací objektív. Vďaka vysokokvalitnej optike určenej na použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu DX a 5,8-násobnému priblíženiu ponúka tento objektív vynikajúce uplatnenie v rôznych podmienkach snímania. Vybavený je systémom stabilizácie obrazu (VR) od spoločnosti Nikon a exkluzívnym ultrazvukovým zaostrovacím motorom, poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, prenáša verný obraz na snímač aj do hľadáčika a ponúka rýchle a tiché automatické zaostrovanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
20.6.2023
€389    
Kód tovaru 13216
Značka Nikon
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vynikajúca ostrosť s 5,8-násobným teleobjektívom

 

Výkonný AF-S DX NIKKOR 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR, ktorý je skvelou voľbou, keď chcete trochu väčší dosah teleobjektívu, ponúka približne 5,8-násobné priblíženie, vďaka čomu je možné snímať väčšinu objektov iba s jedným objektívom. Redukcia vibrácií (VR II) vám pomáha dosiahnuť stabilnejšie zábery pri slabom osvetlení, snímaní z ruky a pri fotografovaní s teleobjektívom a pokročilé technológie Nikon zaisťujú vždy úžasné snímky a videá.
 
 
 
Jeden objektív pre každý objekt
 
Kompaktný, všestranný, až 5,8x širokouhlý teleobjektív je ideálny pre širokú škálu situácií pri snímaní, od interiérov a krajiniek až po nádherné portréty a intenzívne akčné fotografie a videá. AF-S DX NIKKOR 18-105 mm f/3,5-5,6G ED VR, ideálny zoom na každý deň, je optimalizovaný na použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon formátu DX. Stabilizácia obrazu Nikon VR (Vibration Reduction) poskytuje 3,5 kroku* snímania z ruky bez rozmazania, čím zaisťuje výrazne ostrejšie statické snímky a snímanie HD videa.
 
Photo of a strawberry splashing into water, shot using the AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR lens
 
Výnimočné fotografie a videá 
 
Najpokročilejšia technológia objektívov Nikon, zaisťuje najvyššiu kvalitu snímok a videí. Super Integrated Coating (SIC) od spoločnosti Nikon zlepšuje kontrast a kvalitu farieb a zároveň znižuje odlesky a závoje. Prvok zo skla s extra nízkym rozptylom (ED) minimalizuje chromatickú aberáciu pre vynikajúci optický výkon. Asférické prvky objektívu znižujú skreslenie aj pri nastavení najširšej clony. A exkluzívny tichý motor Nikon umožňuje rýchle, mimoriadne tiché a presné zaostrovanie.
 
Photo of three green apples shot using the AF-S DX NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR lens
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 18 - 105 mm
svetelnosť f / 3.5 - 5.6
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona áno
rozmery 7.62 x 8.89 cm
hmotnosť 420 g
Kompatibilita pre Nikon
typ FOTO objektívy
Hmotnosť balenia 0,650 kg