Fujifilm XF 56 mm f/1.2 R WR

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Pódium s vysokým rozlíšením je nastavené a XF56mmF1.2 R WR je pripravený hrať. Jeho rýchla maximálna clona poskytuje presnú kontrolu nad hĺbkou poľa a nádhernými efektmi bokeh, zatiaľ čo jeho optická konštrukcia poskytuje výsledky s vysokým rozlíšením a bez aberácií plné detailov a farieb. Využite všestrannosť najnovších snímačov X-Trans a popustite uzdu svojej kreativite.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
25.4.2024
€999    
Kód tovaru 3674
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

STAŇTE SA SÚČASŤOU REZOLÚCIE

 

 

Presnosť s každým rámom

Každý aspekt XF56mmF1.2 R WR bol precízne navrhnutý tak, aby poskytoval obraz s čistotou a detailmi.
Optická konštrukcia, ktorá zahŕňa zaostrovaciu skupinu zloženú z asférických a ED prvkov, minimalizuje chromatické a komatické aberácie. Znižuje tiež zakrivenie roviny obrazu na blízko, čo znamená, že zníženie vzdialenosti zaostrenia na blízko zo 70 cm (27,56 palca) na 50 cm (19,69 palca) bude mať malý alebo žiadny vplyv na celkovú kvalitu obrazu, a to aj napriek kratšej vzdialenosti od objektívu k predmetu.

 

Poďme na plytčinu

Neexistuje žiadne porovnanie s XF56mmF1.2 R WR, keď sa používa široko otvorený. Snímky majú úroveň jasnosti a detailov, ktorým zodpovedá iba úžasne hladký bokeh, ktorý sa nachádza v oblastiach s malou hĺbkou ostrosti. Rušné pozadie sa rozplýva od svojich objektov a vytvára izolačný efekt, ktorý nie je možné napodobniť ani napodobniť žiadnym iným objektívom.

 

Krásne vylepšený

XF56mmF1.2 R WR je prvý X Mount objektív s 11 lamelami membrány, čo vedie k čistej, takmer dokonale kruhovej clone, dokonca aj pri F4 alebo F5,6. Výsledkom je čistý okraj pozdĺž zvýraznenia s minimálnymi aberáciami a rozptýlením, čo poteší najmä vtedy, keď nie je zaostrené.

 

Od špeciálneho k viacúčelovému

S kratšou blízkou zaostrovacou vzdialenosťou a aktualizovanou optickou konštrukciou postavenou na svojej legendárnej povesti, XF56mmF1.2 R WR nastavuje nové štandardy pre stredné teleobjektívy, vďaka čomu je skvelou voľbou pre zátišie a objekty na uliciach, okrem obvyklého miesta ako napr. objektív na portréty a svadby. Od magických momentov a nočných scén až po mestské krajiny využívajúce malú hĺbku ostrosti, tento kompaktný a ľahký objektív môže teraz hrať ústrednú úlohu na kreatívnej ceste každého.

 

Pripravený na čokoľvek

Prepínač kreativity sa môže kedykoľvek zapnúť, takže je nesmierne dôležité mať objektív, ktorý je pripravený robiť skvelé snímky, keď príde inšpirácia. Dizajn XF56mmF1.2 R WR odolný voči poveternostným vplyvom je pripravený na každú chvíľu. Deväť gumových tesnení ho chráni pred prachom a vlhkosťou a zároveň zaisťuje, že bude pokračovať v prevádzke pri teplotách až -10 °C (14 °F). Predný prvok potiahnutý fluórom medzitým odpudzuje vodu, odtlačky prstov a prach, čo uľahčuje čistenie medzi okamihmi, keď sa používa na kúzlo.

Záruka: 2 roky
Typ objektívu: Teleobjektív - Pevné ohnisko
Vhodný pre: Portréty, Makro / Detail
Typ bajonetu: Fujifilm X
Ohnisková vzdialenosť: 56 mm
Ohnisková vzdialenosť (eqv. 35mm): 85 mm
Maximálna clona: F1,2
Minimálna clona: F16
Stabilizátor optický: Nie
Počet lamiel clony: 11
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 50 cm
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno
Konštrukcia objektívu: 13 členov / 8 skupín
Priemer filtra: 67 mm
Dĺžka objektívu: 76 mm
Hmotnosť: 445 g