Fujifilm XF 33mm F1.4 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

XF33mmF1.4 R LM WR spája desaťročia presného inžinierstva, špičkovej technológie a starostlivo prepracovaných výrobných procesov, aby naštartovala novú éru optickej brilantnosti a výkonu pre fotoaparáty a objektívy FUJIFILM X Series. S výsledkami, ktoré musíte vidieť, aby ste im uverili, XF33mmF1.4 určite prinesie plný potenciál vašich obrázkov dnes a dlho do budúcnosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€779    
Kód tovaru 3623
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

NOVÝ ŠTANDARD KVALITY OBRAZU

 

 

Vylepšené dedičstvo optickej dokonalosti

Skutočne všestranný objektív so širokou apertúrou je prvým objektívom s bajonetom X Mount, ktorý presne zodpovedá zornému poľu ekvivalentnej ohniskovej vzdialenosti 50 mm – určite bude poskytovať mimoriadny výkon každý deň v nadchádzajúcich rokoch.

XF33mm

 

Bezkonkurenčná kvalita

XF33mmF1.4 R LM WR obsahuje 15 prvkov v 10 skupinách – vrátane dvoch asférických a troch ED prvkov – je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu kvalitu a bezkonkurenčnú presnosť farieb s minimálnou kómou a chromatickou aberáciou. To zaisťuje bezkonkurenčné rozlíšenie a svieže, živé farby.

 

Vyrobené na každú príležitosť

S hmotnosťou menej ako 400 g  sa XF33mmF1.4 R LM WR ľahko ovláda aj používa. Krásne vyvážené na fotoaparáte vďaka bezchybnému dizajnu sa perfektne hodí na každú príležitosť.

 

Pripravené pre fotografie alebo video

XF33mmF1.4 R LM WR využíva lineárny motor na poskytovanie rýchleho, presného a takmer tichého výkonu automatického zaostrovania. Dýchanie zaostrenia je tiež nepostrehnuteľné, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre kameramanov, ktorí preostrujú počas filmovania – alebo fotografov, ktorí chcú pracovať rýchlo, ticho a bez námahy.

XF33mm

 

Pokračujte vo vytváraní

XF33mmF1.4 R LM WR je pripravený na všetko, dokonca aj na tie najnepriaznivejšie podmienky. Popri optickej kvalite a presnosti zaostrenia je jeho konštrukcia odolná voči poveternostným vplyvom pripravená na čokoľvek. Prach, vlhkosť a teploty až do -10 °C (14 °F) sú odstránené, takže môžete pokračovať vo vytváraní.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 33 mm
svetelnosť F / 1.4
priemer filtra 58 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 10
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
slnečná clona áno
rozmery 67 x 73.5 mm
hmotnosť 360 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,7 kg