Fujifilm XF 200mm f/2 R LM OIS WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Vydajte sa do terénu a zažite novú úroveň dokonalosti s XF200mmF2 R LM OIS WR, super teleobjektívom, ktorý vám umožní cítiť sa súčasťou akcie, no zároveň vám ponechá ľahkú únikovú cestu pre chvíle, ktoré nastanú. príliš intenzívne.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
6.4.2023
€5 499    
Kód tovaru 3692
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

VSTÚPTE DO ARÉNY

 

 

Priblížte v momente

S efektívnou ohniskovou vzdialenosťou 305 mm vám XF200mmF2 pomáha, aby objekty vyzerali väčšie ako život, výsledkom čoho sú snímky s neuveriteľne jemným bokeh, ktorý krásne oddeľuje objekty od ich pozadia a dodáva vzhľadu a dojmu z obrázka výrazný charakter.
Použitím priloženého telekonvertora XF1.4X TC F2 WR je tiež možné rozšíriť dosah na ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 430 mm bez zníženia výkonu, čo pomáha zaistiť, že váš obraz bude vždy výnimočný, bez ohľadu na okolnosti.
 
Fujifilm Fujinon XF200mm F2 R LM OIS WR Telephoto Lens with XF1.4X TC
 
 
 
Legendárna optika

Desaťročia skúseností spoločnosti Fujifilm s vývojom najkvalitnejšej optiky vysielania a kina na svete znamenajú, že XF200mmF2 má ohromujúcu schopnosť rozlíšiť detaily a zachovať ostrosť v celom zábere, dokonca aj pri najširšej clone. S 19 členmi objektívu, ktoré sú rozdelené do 14 skupín a s kombináciou jedného super ED a jedného štandardného ED objektívu v jeho konštrukcii, je pravdepodobnou možnosťou skvelá kvalita obrazu.
XF200mmF2 má tiež pomer clony nad 100, čo znamená, že určite zachytí aj ten najmenší záblesk svetla a poskytne nádherné obrázky.
 
 
 
 
Rýchlo. Takmer ticho. Presne.

Zvládnutie rýchlosti, ticha a presnosti pri fotografovaní pomocou teleobjektívu si môže vyžadovať celoživotnú prax a námahu. Našťastie, dosiahnutie týchto cieľov je možné pri použití XF200mmF2. Zamerajte momenty, ktoré sa stanú v zlomku sekundy, pričom objekty nebudú rušené, a odhaľte niektoré z najautentickejších momentov života pomocou pokročilých funkcií objektívu.
Pomocou tlačidla SET môžete okamžite posunúť zaostrenie na prednastavenú vzdialenosť a maximalizovať tak rýchlosť AF. Alebo pristupujte k funkciám automatického zaostrovania, ako je AF-ON a uzamknutie zaostrenia, pomocou ovládacieho tlačidla na objektíve, aby ste mali ruky na objektíve a oči na cene.
 
xf200mmf2_01motor
 
 
 
Stabilita na horizonte

Pri komponovaní objektov na veľké vzdialenosti môže aj najmenšie chvenie ruky spôsobiť vážne rozmazanie pohybu. Aby sa tomu zabránilo, XF200mmF2 bol vybavený optickou stabilizáciou obrazu (OIS), ktorá poskytuje až päť krokov na zníženie vibrácií, čo vám umožní ľahko sledovať váš objekt a dokonca použiť pomalšie rýchlosti uzávierky pre väčšiu tvorivú slobodu.
 
 
 
Odolný

Práca na mieste môže znamenať čeliť nepredvídateľným podmienkam. Preto XF200mmF2 používa telo z horčíkovej zliatiny, ktoré je ľahké, robustné a odolné voči poveternostným vplyvom. Objektív je schopný prevádzky pri teplotách až -10 °C (14 °F) a predný prvok objektívu je ošetrený fluórovou vrstvou, ktorá odpudzuje vlhkosť, prach a mastnotu. V skutočnosti bol každý detail, až po matnú striebornú povrchovú úpravu šošovky – ktorá znižuje odrazy rozptýlením svetla a minimalizuje riziko prehriatia – zvolený tak, aby poskytoval dokonalosť, nech vás vaše dobrodružstvá zavedú kamkoľvek.
 

 

 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 200 mm
svetelnosť f / 2
priemer filtra 105 mm
obrazový stabilizátor áno (5 osový)
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 19 / 14
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 180 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery ø12,2cm x 20,55cm
hmotnosť 2265g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 2,500 kg