Fujifilm XF 18mm F1.4 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Priblížte sa a dokorán sa otvorte so všestranným, profesionálnym, prenosným a poveternostným vplyvom odolným objektívom. S ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 27 mm je ideálnou voľbou pre rozľahlú krajinu, pohľady a zvuky ulice a všetko ostatné medzi tým. Buďte pripravení na akýkoľvek kreatívny výbuch s bleskovo rýchlym automatickým zaostrovaním, širokou clonou F1,4 a bezkonkurenčným optickým dizajnom. Pripravený vyraziť kamkoľvek vás vaše dobrodružstvá zavedú a je plne schopný vytiahnuť z vášho bezzrkadlového fotoaparátu série X každý posledný kúsok detailu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€939    
Kód tovaru 3647
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

BLÍZKO A DOKORÁN

 

Realizujte svoju víziu s absolútnou jasnosťou

Skvelé obrázky môžu vždy začať dobrým nápadom, ale iba objektívy FUJINON ako XF18mmF1.4 R LM WR dokážu tieto nápady oživiť v plnej farbe FUJIFILM. S 35 mm ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 27 mm a širokou, všestrannou clonou F1,4 budú fotografi a filmári nútení vytvárať snímky, ktoré vyťažia maximum z pozoruhodných možností rozlíšenia XF18mmF1,4. Na každom momente záleží, od tých, ktoré nájdeme pri spontánnych pouličných dobrodružstvách, až po tie, ktoré objavíme pri precízne naplánovaných výletoch do prírody. Bez ohľadu na miesto určenia je XF18mmF1.4 jasnou voľbou pre každého, komu záleží na kvalite obrazu rovnako ako na rozprávaní príbehov.

 

Výsledky bez skreslenia s úžasnými detailmi

Navrhnúť a skonštruovať širokouhlý objektív, ktorý vytvára nádherne ostrý obraz od rohu po roh, s minimálnym až žiadnym skreslením na okrajoch rámu, si vyžaduje veľa. XF18mmF1.4 R LM WR spĺňa túto náročnú úlohu pomocou 15 prvkov objektívu – vrátane jedného ED a troch asférických prvkov – na minimalizáciu optických aberácií. To vytvára obraz, ktorý je neuveriteľne ostrý a úplne verný príbehu, ktorý chcete vyrozprávať.

 

Rýchle, tiché a plynulé zaostrenie

Zaostrenie obrázkov si môže občas vyžadovať trochu času a šťastia, ale takmer vždy vyžadujú konzistentné a spoľahlivé automatické zaostrovanie. To je dôvod, prečo XF18mmF1.4 R LM WR používa motor lineárneho automatického zaostrovania (AF), ktorý poskytuje konzistentné výsledky automatického zaostrovania. Prvý širokouhlý objektív XF, ktorý používa toto riešenie, tento precízny interný systém poháňa všetkých šesť zaostrovacích prvkov ako jeden a poskytuje citlivé a takmer tiché automatické zaostrovanie až na minimálnu vzdialenosť objektu len 7,9 palca (20 cm) už za 0,04 sekundy.

Fujifilm XF 18mm f/1.4 R LM WR (Chính hãng)
 
 
 
Bokeh so širokou príťažlivosťou

Ohromujúca kvalita obrazu XF18mmF1.4 R LM WR je dokonale doplnená o krásny bokeh vytvorený pri F1.4 jeho zaoblenými lamelami clony. Tento prienik techniky a dizajnu poskytuje úplnú kontrolu nad obrázkom a otvára široký, nový svet kreativity, ktorý sa začína úžasným oddelením, ktoré tento objektív vytvára medzi objektom a jeho pozadím.
 
 
 
 
Manuálna presnosť vždy, keď ju potrebujete

Pre situácie, ktoré si vyžadujú osobnejší prístup, XF18mmF1.4 R LM WR ručný zaostrovací krúžok poskytuje plynulé a rovnomerné otáčanie z jedného konca na druhý. Vďaka tomu je zaostrovanie hračkou pri nahrávaní videa a selektívne zaostrovanie jednoduché pri fotografovaní cez objekty, ako sú hranoly a lupy. Bez ohľadu na to, či sa to robí manuálne alebo s automatickým zaostrovaním, XF18mmF1.4 sa postará o to, aby ste boli pripravení zachytiť ten dokonalý moment, takže jediné šťastie, ktoré budete potrebovať, je byť v správnom čase na správnom mieste. 
 
 
 
 
Nikdy nezmeškáte žiadny obrázok, bez ohľadu na podmienky

Kreativita by sa nemala zastaviť, keď začne zlé počasie, a preto je XF18mmF1.4 R LM WR plne navrhnutý tak, aby bol odolný voči živlom. Celkom osem tesnení odolných voči poveternostným vplyvom ho chráni pred prachom, vlhkosťou a teplotami až do -10 °C (14 °F). To znamená, že môžete pokračovať, keď sú ostatní nútení ísť domov. Pridanie aretácie polohy „A“ na prstenci clony poskytuje dodatočný pokoj v časoch, keď sa skutočne potrebujete stratiť v umení vytvárať svoje najlepšie snímky.
 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 18 mm
svetelnosť f / 1,4
priemer filtra 62 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 20 cm
slnečná clona -
rozmery 6,88 x 7,56 cm
hmotnosť 370 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,9 kg

 

.