Fujifilm XF 18-55mm f/2,8-4R LM OIS

9 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Základný zoomový objektív XF 18-55mm/f2.8-4 vyniká svojou svetelnosťou, kovovým spracovaním a stabilizáciou. Ide o skvelý objektív, ktorý dobre poslúži vo väčšine fotografických situáciách.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€559    
Kód tovaru 14125
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Zmeňte svoj objektív, zmeňte svoj príbeh


S týmto jediným všestranným zoomom s maximálnou clonou F2,8 a širokým rozsahom ohniskových vzdialeností od 27 mm širokouhlého po 84 mm teleobjektív môže fotograf reagovať na rôzne scény. Skvele prenosný vďaka kompaktným rozmerom, rýchlemu automatickému zaostrovaniu poháňanému lineárnym motorom a vstavanej funkcii štyroch zastávok stabilizácie obrazu zaručujú pohodlné a isté snímanie aj v náročných situáciách.

 
 
Výnimočné obrázky si zaslúžia výnimočnú prezentáciu
 
Clona f/2,8-4 znamená, že objektív zostane rýchly pri väčšine ohniskových vzdialeností a vo väčšine situácií snímania a jeho 3 asférické prvky objektívu a 1 prvok s abnormálnym rozptylom zabraňujú aberácii, aby vám poskytli ostré detaily a presné farby v celom zábere. Rýchly systém automatického zaostrovania poháňaný lineárnym motorom vás hladko a rýchlo zaostrí a umožní vám fotografovať s istotou.
 
 
 
 
Kvalita obrazu: Ostrosť
 
Systém optickej stabilizácie obrazu pomáha udržiavať vaše obrázky ostré kompenzovaním akéhokoľvek chvenia fotoaparátu, najmä pri slabom osvetlení a jeho rozsah zaostrenia začína na 11,8" (30 cm) pri širokouhlom zábere a na 17,7" (45 cm) pri dĺžke teleobjektívu. . S rastúcou popularitou fotoaparátov série X a rozširovaním radu objektívov je skvelé, že spoločnosť Fujifilm predstavila tento kompaktný, všestranný objektív so zoomom.
 
 
 

Objektív XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS Zoom od spoločnosti Fujifilm je prvým objektívom so zoomom pre bajonet X na ich digitálnych fotoaparátoch s vymeniteľnými objektívmi série X a určite nájde svoje miesto v taškách mnohých strelcov. ktorí sú už pripojení k tomuto kamerovému systému veľkosti APS-C. XF 18-55 mm, všestranný kompaktný objektív, ktorý dokáže ľahko cestovať a reagovať na celý rad situácií pri snímaní, má ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 27-84 mm vo formáte 35 mm. Pokrýva štandardný rozsah zoomu od základného širokouhlého až po stredný teleobjektív a je ideálny pre potreby každodenného fotografovania od skupinových záberov po portréty, panorámy miest až po prirodzené výhľady. Je to skvelý objektív aj na pouličnú fotografiu.

Clona f/2,8-4 znamená, že objektív zostane rýchly pri väčšine ohniskových vzdialeností a vo väčšine situácií snímania a jeho 3 asférické prvky objektívu a 1 prvok s abnormálnym rozptylom zabraňujú aberácii, aby vám poskytli ostré detaily a presné farby v celom zábere. Rýchly systém automatického zaostrovania poháňaný lineárnym motorom vás hladko a rýchlo zaostrí a umožní vám fotografovať s istotou. Systém optickej stabilizácie obrazu pomáha udržiavať vaše obrázky ostré kompenzovaním akéhokoľvek chvenia fotoaparátu, najmä pri slabom osvetlení a jeho rozsah zaostrenia začína na 11,8" (30 cm) pri širokouhlom zábere a na 17,7" (45 cm) pri dĺžke teleobjektívu. . S rastúcou popularitou fotoaparátov série X a rozširovaním radu objektívov je skvelé, že spoločnosť Fujifilm predstavila tento kompaktný, všestranný objektív so zoomom.

 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 18 - 55 mm
svetelnosť f / 2.8 - 4
priemer filtra 58 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 10
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 30 cm
slnečná clona -
rozmery 6.5 x 7.04 cm
hmotnosť 330 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,600 kg