Fujifilm XF 14mm f/2,8 R

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Tento ultraširokouhlý objektív s extrémnym uhlom záberu, navrhnutý na zachytávanie záberov bohatých na perspektívu, je ideálnou voľbou. S minimalizovaným skreslením a vysokým rozlíšením od stredu po okraj obrazového rámu má tento objektív všestrannosť na zachytenie nielen pôsobivých fotografií krajiny a architektúry, ale aj úžasnej kvality obrazu pri fotografovaní v interiéri v stiesnených priestoroch. Pomocou stupnice zaostrovacej vzdialenosti a hĺbky ostrosti na zaostrovacom prstenci môžu fotografi vytvárať zaujímavé momentky, ktoré zdôrazňujú hĺbku ostrosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€699    
Kód tovaru 14086
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

vstúpte do novej éry

 

  
 
 
Veľmi široký pozorovací uhol

Ohnisková vzdialenosť 14 mm (ekvivalent 21 mm na 35 mm fotoaparáte) má uhol záberu 90,8 stupňa. Takéto široké zorné pole vám umožní zachytiť oveľa viac, vďaka čomu je ideálny na fotografovanie krajiny, úzkych priestorov alebo architektúry. Široký pozorovací uhol vám tiež umožňuje získať zaujímavú, nezvyčajnú perspektívu so zmenou mierky popredia.
 
 
 
 
Veľká maximálna clona

Použitie veľkej clony uľahčí fotografovanie v zlých svetelných podmienkach. V kombinácii so širokým pozorovacím uhlom je to ideálne riešenie pre astrofotografiu, akou je napríklad Mliečna dráha. Je tiež ideálny pre nočné fotografie mesta a všade tam, kde je množstvo svetla malé.
 
 
 
 
Montážny závit filtra

Konvexná zaostrovacia šošovka je umiestnená mierne vo vnútri šošovky, čo umožnilo umiestnenie filtrového závitu s priemerom 58 mm. To ocenia najmä ľudia venujúci sa krajinárskej fotografii, ktorí často používajú polarizačné alebo sivé filtre. Malý priemer znamená nižšie náklady na samotné filtre ako pri veľkých objektívoch.
 
Fujifilm X-Pro2 mirrorless camera with the Fujifilm XF 14mm f/2.8 R lens
 
 
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.01 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/2.8
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: MM