Fujifilm GF 63mm f/2.8 R WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Pre mnohých z nás je štandardný objektív s prvotriednym objektívom miestom, kde sa začala naša fotografická cesta – a GF63mmF2.8 R WR vám pomôže prežiť vzrušenie z prvého prevzatia fotoaparátu. Tento originálny objektív GF, ktorý ponúka široké zorné pole a poskytuje ostré výsledky, vracia vytváranie snímok späť k základom, takže sa môžete sústrediť na tvorivosť.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€1 449    
Kód tovaru 13975
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

Zdokonaľte svoju víziu

GF63mmF2.8 R WR ponúka 35 mm ekvivalent 50 mm objektívu, ktorý je najbližšie k ľudskému oku. Napriek tomu, že tento objektív ponúka rovnaký prirodzený pohľad, zároveň ho zdokonaľuje a vytvára jasné oddelenie medzi objektom a pozadím, aby sa zdôraznil trojrozmerný vzhľad.

 

Hlavná motivácia
 

Prime šošovky GF maximalizujú potenciál snímača vo fotoaparátoch GFX System – a GF63mmF2.8 R WR nie je výnimkou. Jeho silnou stránkou je jednoduchá konštrukcia šošoviek s desiatimi prvkami v ôsmich skupinách (vrátane jednej šošovky ED), ktorá poskytuje tak cennú čistotu farieb s informačne bohatým veľkoformátovým systémom.

 

Vždy po vašom boku
 

S GF63mmF2.8 R WR budete vždy pripravení vytvoriť svoje ďalšie majstrovské dielo. Je dostatočne malý a ľahký na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou, pričom poskytuje kvalitu obrazu a všestrannosť, ktorú potrebujete pre takmer akýkoľvek scenár. Majte ho vždy pri sebe – od krátkych prechádzok až po výlety po celom svete!

 

Tvorte v dôvere
 

Vďaka rozsiahlej odolnosti voči prachu a poveternostným vplyvom, ako aj schopnosti pracovať pri teplotách až -10 °C (-14 °F), GF63mmF2.8 R WR zaistí, že sa vždy zaostríte na váš objekt. Tvorte vo všetkých podmienkach a na všetkých miestach s úplnou dôverou.

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.405 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Fujfilm G
Vhodný pre formát snímača: Stredoformát
Svetelnosť: f/3.5
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 62 mm
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona: f/32
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 50 cm
Konštrukcia objektívu: 10 členov / 8 skupín
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno