Fujifilm GF 23mm f/4 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Využite neuveriteľnú kvalitu obrazu a možnosti vysokého rozlíšenia fotoaparátov systému GFX s fotoaparátom FUJINON GF23mmF4 R LM WR – a oživte svoje fotografie v úžasných farbách FUJIFILM. GF23mmF4 R LM WR, superširokouhlý objektív, ktorý vytvára obraz s malým až žiadnym skreslením, je dokonalým objektívom na komponovanie panoramatickej krajiny, vzletných architektonických zázrakov alebo rýchlo sa pohybujúcich mestských ulíc. Bez ohľadu na situáciu je jeho spoľahlivé automatické zaostrovanie a odolný dizajn odolný voči poveternostným vplyvom pripravený pomôcť každému ochotnému tvorcovi obrázkov rozšíriť jeho kreatívnu perspektívu.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
10.6.2024
€2 259    
Kód tovaru 3521
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

ROZŠÍRTE SVOJU KREATÍVNU PERSPEKTÍVU

 

 

Dynamicky zachyťte momenty

Špičková optika, najmodernejšie inžinierstvo a precízna výroba spolu vytvárajú dokonalý širokouhlý objektív pre akúkoľvek veľkoformátovú kameru systému GFX. So svojou 35 mm ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 18 mm vám GF23mmF4 R LM WR umožňuje dynamicky komponovať scénu a poskytnúť vám nekonečné kreatívne možnosti pre architektúru, krajinu alebo interiérové aplikácie. Napriek širokému uhlu záberu si GF23mmF4 R LM WR zachováva ostrosť od okraja po okraj. Duchovia a odlesky sú tiež obmedzené na minimum vďaka špeciálnej vrstve Nano GI nanesenej na predný prvok objektívu.

 

Navrhnuté pre optickú dokonalosť

Vytváranie obrázkov s vysokým rozlíšením z kamery systému GFX vyžaduje objektív schopný rozlíšiť jemné detaily s malým až žiadnym skreslením, od jedného okraja rámu k druhému. To je dôvod, prečo sa GF23mmF4 R LM WR skladá z 15 prvkov v 12 skupinách vrátane dvoch asférických šošoviek, jednej šošovky Super ED a troch šošoviek ED. Výsledkom je šošovka, ktorá vytvára architektonické obrazy s rovnými líniami a ostrými uhlami, zatiaľ čo nádherne vykreslená krajina dokáže preniesť divákov na úplne iné miesto.

obiektyw fujifilm fujinon gf 23mm f/4 r lm wr

 

Konzistentné a spoľahlivé výsledky

GF23mmF4 R LM WR, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby reagoval rýchlo a presne, poskytuje vďaka lineárnemu motoru neomylnú presnosť v zlomku sekundy a takmer bez zvuku. Je to jednoducho dokonalý doplnok k optickému dizajnu, ktorý neustále poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Dokonca aj v najkratšom čase je GF23mmF4 R LM WR pripravený poskytnúť tie najlepšie výsledky.

 

Vážne odolná konštrukcia

Boj s prvkami vyžaduje objektív, ktorý vydrží aj tie najťažšie podmienky – a bude pripravený vytvoriť obraz presne v tom správnom momente. To je dôvod, prečo má GF23mmF4 R LM WR tesnenia odolné voči poveternostným vplyvom v deviatich oblastiach, ktoré ho chránia pred prachom, vlhkosťou a teplotami až do -10 °C (14 °F). Nemusíme byť schopní plánovať neočakávané, ale určite môžeme byť pripravení, keď sa to stane.

typ objektívu

pevné ohnisko

ohnisková vzdialenosť 23 mm
svetelnosť f4
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 38 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 8,9 x 10,3 cm
hmotnosť 845 g
Kompatibilita pre Fujifilm G
Hmotnosť balenia 1,100 kg