Fujifilm Fujinon XF 8-16mmF2.8 R LM WR

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

FUJIFILM XF 8-16MM F2,8 R LM WR je ultra širokouhlý zoom objektív XF 8-16mm f2,8 R LM WR s vysokou svetelnosťou f2,8 od spoločnosti Fujifilm, je perfektnou voľbou pre fotografovanie krajiny, architektúry, interiérové fotografie či dokonca astro fotografie. Označenie WR znamená, že objektív je utesnený a odolný voči nepriaznivému počasiu. Objektív FUJINON XF8-16mmF2.8 R LM WR dokáže využiť plnú schopnosť senzora FUJIFILM X-Trans CMOS a dosiahnuť tak vynikajúcu ostrosť aj vtedy, keď je clona plne otvorená. Telo objektívu je ľahké, ale robustné a zároveň je odolné proti prachu, vlhkosti a nízkym teplotám až do -10°C, čo je pre profesionálnych fotografov mimoriadne dôležité.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
Môžeme doručiť do
3.7.2024
€1 559    
Kód tovaru 3096
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

OBJAVTE NIEČO NOVÉ

 

Obrázky, ktoré zachytávajú široké rozľahlé pohľady, spájajú zmysel pre realitu a zároveň pôsobia trochu neprirodzene. Toto je krása fotografovania so superširokouhlými objektívmi. Pozrite sa nanovo do svojho známeho sveta pomocou tohto objektívu a objavte niekoľko prekvapení.

 

Mimoriadne široký

XF8-16mmF2.8 využíva tri Super ED a tri ED prvky na kontrolu chromatických aberácií. Svetlo vedené cez šošovku dodáva obrazu bohatú textúru s úžasnou čistotou. Tento výnimočný objektív je vyvrcholením odborných znalostí spoločnosti FUJIFILM v oblasti optiky. Využívame náš jedinečný dizajn a nekompromisnú filozofiu na výrobu asférických šošoviek s veľkým priemerom.

 

F2.8, váš pas na nové územie

Tento objektív s veľkým priemerom a rýchlou konštantnou clonou F2,8 vám umožňuje fotografickú slobodu pri slabom osvetlení, napríklad keď je mesiac najjasnejším objektom na vašom zábere. Jeho neuveriteľná ostrosť aj pri širokom otvorení dokazuje svoju skutočnú hodnotu.

 

Bez kompromisov

FUJIFILM používa povrchovú vrstvu Super EBC na zabránenie odrazom svetla, povrchová vrstva Nano GI jemne kontroluje index lomu a fluoridová vrstva odpudzuje nečistoty. Tieto technológie povrchovej úpravy sa aplikujú na vhodné miesta, aby bola šošovka takmer dokonalá.

 

Odolný živlom

Zima v Reykjavíku, jar v Kjóte, leto v Novom Anglicku alebo jeseň v Bostone... Objektívy fotoaparátov sú hlavnou zložkou, ktorá je vystavená poveternostným vplyvom. To je dôvod, prečo šošovky musia koexistovať s prostredím, a nie bojovať proti nemu. Tesnenie proti poveternostným vplyvom umožňuje vám a vášmu objektívu užívať si všetky ročné obdobia spolu.

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 8 - 16 mm
svetelnosť F / 2.8
priemer filtra -
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 21 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 25 cm
slnečná clona -
odolnosť voči prachu a vlhkosti odolný voči prachu a mrazu do -10°C
rozmery 8.8 x 12,15 cm
hmotnosť 805 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 1 kg